Jeśli właśnie w ten sposób ściągałeś pliki z torrentów na Maca, to możesz mieć teraz spory problem
Użytkownicy komputerów Apple, którzy instalowali niedawno aplikację Transmission powinni natychmiast zaktualizować program lub usunąć go całkowicie i skorzystać z innej aplikacji do obsługi torrentów. Okazało się, że w Transmission 2.90, pozwalającym pobierać dane z sieci BitTorrent, zaszyło się złośliwe oprogramowanie typu ransomware KeRanger, które blokuje użytkownikom dostęp do danych i żąda za nie okupu.

REKLAMA