Operatorzy  / News

Teraz T-Mobile daje za darmo 1 TB internetu mobilnego wszystkim swoim klientom

181 interakcji
dołącz do dyskusji

T-Mobile zapowiedział wprowadzenie nowej oferty i nowej kampanii reklamowej, ale klientów najbardziej zaciekawi promocja dająca aż 1 TB transferu danych. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci sieci.

Zwykle operatorzy oferują klientom paczkę danych o wielkości od kilku do kilkunastu gigabajtów miesięcznie. T-Mobile postanowił w ramach specjalnej promocji rozdawać klientom o dwa rzędy wielkości danych więcej.

1 TB internetu w T-Mobile za darmo

Promocja kierowana jest zarówno do nowych klientów, jak i do obecnych abonentów sieci. 1 TB internetu mobilnego w smartfonie ma pozwolić użytkownikom bez przeszkód testować jakość działania usług operatora.

Z 1 TB danych ucieszą się z pewnością osoby, które mają zamiast przetestować jakość mobilnego internetu LTE za pomocą takich programów jak Speedtest.net. Takie badanie prędkości łącza pożera bardzo dużo danych, a teraz można dokonać wielu pomiarów bez większych obaw o wyczerpanie limitu gigabajtów.

Paczka 1 TB internetu od T-Mobile ważna jest przez cały okres rozliczeniowy. Bonus nie jest jednak przyznawany automatycznie - aby aktywować pakiet należy wysłać bezpłatny SMS o treści NET na numer 80008. Alternatywnie będzie zarejestrować się jutro na stronie najlepszasiec.pl.

Internet dla klientów indywidualnych i firm.

Internet domowy dla klientów indywidualnych jest teraz tańszy o 50 proc. przez cały czas trwania umowy, a z oferty mogą skorzystać nowi klienci i dotychczasowi abonenci.

Trzy dostępne pakiety to 10 GB, 35 GB i 55 GB przy zobowiązaniu miesięcznym w wysokości odpowiednio 19,99 zł, 29,99 zł i 34,99 zł. Do tego jest opcja “no limit” w cenie 79,99 zł za miesiąc.

Oferta internetu mobilnego dla firm przygotowana została z myślą o małych przedsiębiorstwach. Pracownicy mogą korzystać z pakietu no limit na kilku urządzeniach jednocześnie, a abonament miesięczny to 59 zł.

Nowa kampania reklamowa T-Mobile.

W nowej kampanii reklamowej, która rusza 15 marca, wzięli udział Kinga Preis i Tomasz Kot. Akcja przewidziana jest na 2 miesiące i nakręcono cztery klipy. Materiały będą stylizowane na teledyski, a przewodnim motywem muzycznym jest kawałek “Simply the Best” Tiny Turner. Akcja utrzymana jest w ramach platformy “Hit od T-Mobile”.

T-Mobile chce w nowych w swoich materiałach promocyjnych podkreślić niezawodność swoją sieci - powołując się na przeprowadzone dwukrotnie niezależne badania PC Communications i wyróżnienie “Best in test” i znajdując potwierdzenie tej tezy w wynikach tegorocznego raportu UKE. Przykładowy klip z nowej akcji promocyjnej znajduje się poniżej:

T-Mobile chwali się, że kampania będzie prowadzona w sieci w takich serwisach jak Facebook, Instagram, YouTube oraz - co staje się coraz popularniejsze - Snapchat. Nie zabraknie też działań w radiu, outdoorze, w salonach sieci itp.

PS Regulamin usługi jeszcze nie jest dostępny na wskazanej przez sieć stronie www.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst