Świętuj IEM razem z Red Bull Mobile. Zgarnij darmowy starter z dużą paczką danych

Lokowanie produktu

Intel Extreme Masters to nie tylko wydarzenie e-sportowe, ale też święto wszystkich graczy i okazja do spotkania wielu ciekawych osobistości. Nie należy więc dziwić się, że duża część osób biorących udział w tej imprezie relacjonuje ją na żywo i wysyła zdjęcia, snapy, a nawet całe filmy w ilościach hurtowych.

02.03.2016 09.33
Red Bull Mobile będzie miał swoje stoisko na Intel Extreme Masters.

Nie mówię tu o dziennikarzach i blogerach, dla których pojawienie się na Intel Extreme Masters to nie tylko wielka przyjemność, ale też roboczy obowiązek. Każdy chce zrobić sobie selfie ze śliczną cosplayerką, nagrać snapa z popularnym youtuberem lub pokazać innym najciekawsze fragmenty finałowych meczów. Wysyłanie tak ogromnych ilości danych powoduje jednak, że pakiet internetowy znika w zastraszającym tempie. W tej sytuacji można kupić kolejną paczkę danych lub… skorzystać ze specjalnej promocji Red Bull Mobile - operatora, który będzie też obecny na tegorocznych finałach Intel Extreme Masters.

Oferta ta jest naprawdę godna uwagi.

Sieć Red Bull Mobile umożliwia każdemu zainteresowanemu zamówienie za darmo startera, który jest automatycznie doładowany paczką danych o wielkości 5 GB. By go otrzymać, należy wziąć wejść pod ten adres i poprawnie odpowiedzieć co najmniej na cztery proste pytania, z którymi nie powinien mieć problemu żaden gracz. Wiem to, bo sam poradziłem sobie z testem w mniej niż pół minuty, podczas gdy Red Bull Mobile daje na udzielenie wszystkich odpowiedzi aż 50 sekund. Następnie trzeba podać adres do wysyłki startera i cierpliwie na niego czekać.

I choć w teorii starter powinien dotrzeć do was jeszcze przed weekendem, to wiadomo jednak, że poczta nie zawsze działa tak szybko, jakbyśmy tego sobie życzyli. Dlatego Red Bull Mobile przygotował też inny sposób umożliwiający zdobycie startera. W tym celu wystarczy pojawić się w Spodku podczas Intel Extreme Masters i skorzystać z automatów z kultowymi grami, które można znaleźć na stoisku Red Bull Mobile. Każdy uczestnik zabawy otrzyma wówczas starter z paczką danych wielkości 5 GB. Dodatkowo najlepszy gracz wygra wspólny lot z Łukaszem Czepielą, jedynym Polakiem startującym w światowej serii Red Bull Air Race.

Z promocji Red Bull Mobile warto skorzystać nawet, jeżeli nie jesteście fanami gier.

Paczka danych nie należy bowiem do małych, a można ją wykorzystać nie tylko podczas Intel Extreme Masters, ale też w innym dowolnym terminie. Sam już skorzystałem z tej promocji i… zrobię to raz jeszcze, bo na pewno nie odmówię sobie zagrania w kultowe tytuły, które ostatnio widziałem na automatach przeszło dwie dekady temu. Zapewne dostanę wtedy drugi starter z paczką danych. Nie pogardzę nim, bo doświadczenie mówi mi, że pakiet internetowy zawsze kończy się wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny, czyli na przykład podczas relacjonowania Intel Extreme Masters.

Lokowanie produktu
Najnowsze