REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nexus 5X w końcu wart swojej ceny! Tylko dziś smartfon z czystym Androidem za 1430 zł

Świetna okazja na kupno bardzo dobrego telefonu. Nexus 5X jest dostępny za 1430 zł w iBood. Po dwutygodniowych testach mogę o tym telefonie mówić w samych superlatywach.

02.03.2016
15:29
Nexus 5x w promocji - tylko dziś kupisz go za 1430 zł
REKLAMA
108 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jaki wniosek można wysnuć z większości przeprowadzonych dotychczas testów Nexusa 5X? To świetny telefon, ale zabija go zbyt wysoka cena, związana m.in. z wysokim kursem dolara. Za oceanem jest już akceptowalna i wynosi ok. 340 dol.

Dziś na iBoodzie pojawiła się oferta kupna Nexusa 5X za 1399,95 zł z przesyłką za 29,95 zł. Sumarycznie za telefon w wersji białej lub czarnej z 32 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy więc 1429,9 zł. To o ok. 200 zł taniej, niż wynika z ofert w porównywarkach cenowych.

Co musisz wiedzieć o iBoodzie?

iBood to platforma zakupów grupowych. Oferty są tam limitowane ilościowo i czasowo - wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów i tylko jeden dzień (24h).

Nie ma problemów z gwarancją – w tym wypadku na Nexusa 5X są to dwa lata.

Wysyłka następuję zwykle dużo później niż zakup. W tym przypadku nie jest najgorzej, bo przewidywany czas wysyłki tego telefonu to 11 marca.

Jeśli jakiś produkt jest recertyfikowany (np. zwrócony do sklepu i naprawiony), to stosowna informacja znajduje się w ofercie. W tym przypadku takowej brak, więc nie ma podstaw do twierdzenia, że Nexus nie jest nowy.

REKLAMA

W tej cenie: szczerze polecam!

Więcej o Nexusie 5X dowiecie się z naszej recenzji. Nie jest ona zbyt pozytywna, ale ja mam inne zdanie na temat nowego Nexusa aniżeli Dawid i niedługo przedstawię je w stosownym artykule. Jeśli chcecie mieć solidny telefon, który idealnie leży w dłoni i działa diabelnie płynnie na czystym systemie to śpieszcie się z zakupami. Oferta trwa do północy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA