[Aktualizacja] Korzystasz z Orange i używasz iPhone'a? Przygotuj się na problem z dostępem do Mój Orange
Abonenci sieci Orange, którzy zaktualizowali aplikację Mój Orange w App Storze, przez kilka dni będą mogli mieć utrudniony dostęp do swojego konta użytkownika na urządzeniach z systemem iOS. Jak udało nam się potwierdzić u rzecznika pomarańczowej sieci, aplikacja Mój Orange w wersji 3.2 może nie działać na iPhone’ach i iPadach i zniknęła chwilowo z App Store'u. Znamy przewidywany termin udostępnienia nowej wersji.

REKLAMA