REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetne gry i najnowsze filmy niebawem w promocji w Lidlu! Warto wybrać się na zakupy

W Lidlu zazwyczaj kupuję rzeczy codziennego użytku, takie jak chleb, ryż lub pomidory. Teraz jednak w ofercie sklepu pojawiły się ciekawe produkty, których nie można tam znaleźć na co dzień.

07.03.2016
15:59
Zdjęcie Woman Sitting On Sofa Holding Shopping Bag At Home. pochodzi z serwisu ShutterStock
REKLAMA
140 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Są nimi najnowsze filmy DVD i popularne gry dostępne w niskich cenach. Za 19,99 zł można kupić pierwszą część filmu animowanego Hotel Transylwania, z kolei jego druga część kosztuje 27,99 zł. Filmy te opowiadają o perypetiach gości pięciogwiazdkowego hotelu.

W tej samej cenie można kupić Spectre, który ostatnio otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę filmową. Traktuje on o przygodach brytyjskiego urzędnika, który usilnie chce spotkać się z bratem. Także 27,99 zł zapłacimy za Marsjanina, czyli fascynujący materiał na temat hodowli ziemniaków w niesprzyjających warunkach. Wszystkie wyżej wymienione obrazy są już dostępne w Lidlach i będzie można je kupić do wyczerpania zapasów.

Z kolei za tydzień do sklepów Lidl trafią gry.

Będą to tytuły z serii Lego, takie jak Lego Piraci z Karaibów, Lego Indiana Jones, Lego Star Wars - Saga oraz Lego Star Wars Wojny Klonów. Młodszym czytelnikom chcemy wyjaśnić, że tytuły te to cyfrowa wersja klocków Lego, które z kolei są fizyczną wersją cyfrowego Minecrafta. Można zatem powiedzieć, że jest to cyfrowa wersja fizycznej wersji cyfrowej wersji Minecrafta w świecie popularnych filmów. Tytuły te będą dostępne w wersji PC w cenie 29,99 zł, a także Playstation 3 oraz Xbox 360 w cenie 79,90 zł.

W tym samym czasie w sklepach Lidl dostępne będą też wszystkie części Wiedźmina, czyli Wiedźmin, Wiedźmin 2: Zabójca Królów, Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Prawdopodobnie Wiedźmina przynajmniej kojarzy praktycznie każdy nasz czytelnik, w ramach formalności chciałem jednak dodać, że gry te opowiadają o bezpłodnym mężczyźnie, który szuka swojej córki. Wszystkie tytuły będą dostępne w wersji PC w cenach wynoszących kolejno 22,99 zł, 26,99 zł, 99,00 zł oraz 69,90 zł. Najnowsza część gry będzie dostępna też w wersji na konsolę Playstation 4 w cenie 179 zł, zaś dodatek do niej będzie kosztował 69,90 zł.

REKLAMA

Są to bardzo dobre oferty i sam pewnie z nich skorzystam.

Chętnie kupię jedną z gier z serii Lego oraz Marsjanina, którego jestem fanem. Może skuszę się też na pierwszą część Wiedźmina. Co prawda przeszedłem ją już dawno temu, ale chyba warto zapłacić nieco ponad dwadzieścia złotych za możliwość ponownego rozpakowania tej gry i poczucia się młodszym o niemal dekadę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA