REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple przestał traktować Polskę jak trzeci świat. Nowy iPhone SE i iPad Pro już dostępne

iPhone SE i nowy iPad Pro pojawiły się w naszym kraju wyjątkowo szybko. Apple z roku na rok coraz mniej zwleka z wprowadzeniem nowych urządzeń do Polski. Można uznać to za dobry omen, ale podejście producenta do naszego regionu zweryfikujemy dopiero we wrześniu.

29.03.2016
18:33
Apple iPhone SE i nowy iPad Pro
REKLAMA
146 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Na premierę iPhone’a 6s i iPhone’a 6s Plus czekaliśmy kilka tygodni - a to i tak był niezły wynik. Na starsze telefony Apple’a czekaliśmy w końcu jeszcze dłużej. W przypadku iPhone’a SE i nowego iPada Pro czas oczekiwania skrócił się jeszcze bardziej.

iPhone SE i nowy iPad Pro - nowe sprzęty można już zamawiać w polskim Apple Store Online.

iPhone SE, czyli nowy telefon Apple’a został zaprezentowany ponad tydzień temu w towarzystwie nowego 10-calowego iPada. 21 marca podczas kameralnej konferencji Tim Cook z pomocą innych pracowników firmy z Cupertino pokazał światu nowe produkty i zapowiedział ich rychłe wprowadzenie do sprzedaży.

Osoby zainteresowane zakupem iPhone’a SE i iPada Pro 9.7 nie muszą już szykować się na wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów. Wystarczy wejść na stronę internetową sklepu Apple Store i zamówić urządzenie na polski adres - zgodnie z opublikowanym zaraz po marcowej konferencji cennikiem.

O dostawie na następny dzień można zapomnieć, ale czas realizacji zamówienia wynosi tylko kilka dni.

iPhone’a SE można zamówić dzisiaj z terminem odbioru pomiędzy 5 a 7 kwietnia niezależnie od tego, jaki wariant kolorystyczny i pojemnościowy telefonu wybierzemy. iPad Pro 9.7 z kolei - też niezależnie od wersji - będzie dostarczany klientom pomiędzy 4 a 6 kwietnia.

Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku akcesoriów do nowego iPada. Apple Pencil co prawda można zamówić od ręki, bo to samo akcesorium wprowadzono do sprzedaży razem z iPadem Pro 12.9, ale już nowa klawiatura Smart Keyboard dostarczana będzie dopiero pomiędzy 13 a 20 kwietnia.

Rychłe wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży to dobra wiadomość, ale wcale nie oznacza tego, że iPhone 7 pojawi się na naszym rynku niż iPhone 6s. iPhone SE to ten tańszy iPhone powstały z myślą o tych biedniejszych rynkach, jak nasz. iPad Pro to też produkt niszowy.

REKLAMA

Na iPhone’a 7 będzie znacznie większe zapotrzebowanie i nie zdziwię się, jeśli kolejny telefon Apple’a zadebiutuje w Polsce ze znacznie większym opóźnieniem.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA