1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

[WYNIKI] Finały IEM 2016 już w tym tygodniu! Z tej okazji rozdajemy paczki gier, o wartości 460 zł każda

Lokowanie produktu

Spider’s Web to patron medialny finałów IEM 2016 organizowanych w Katowicach. Aby uczcić nadchodzącą imprezę, razem z firmą Intel przygotowaliśmy dla was upominki – zestawy gier o szacowanej wartości 460 złotych każdy.

07.03.2016
0:45
Intel zmienił harmonogram Tick-Tock na PAO.

Z okazji finałów Intel Extreme Masters 2016, twórca komputerowych podzespołów przygotował nie lada gratkę dla wszystkich kupujących nowy sprzęt do grania. Kupując maszynę u jednego z partnerów Intela - Komputronik, x-kom, NTT System, oraz Morele.net  - wyposażoną w potężne trzewia tej firmy, klient może liczyć na specjalne kody, pozwalające na bezpłatne pobranie paczki ciekawych gier. W sam raz, aby przetestować pachnącą nowością bestię.

Mamy dla was osiem takich kodów, pozwalających na pobranie paczki czterech gier o szacowanej wartości 460 złotych.

W skład paczki Intela o nazwie Game Bundle wchodzi Rainbow Six: Siege (zmagania w tę grę będziemy mieli okazję zobaczyć w Spodku!), Just Cause 3, a także dwie produkcje Free2Play – Warframe oraz World of Warships, wzbogacone o zestaw płatnych dodatków.

Co zrobić, aby zyskać jeden z ośmiu kodów Game Bundle od Intela? Na Spider’s Web nie trzeba kupować nowego komputera u jednego z wyżej wymienionych sprzedawców. Wystarczy, że odpowiecie nam na jedno proste pytanie – jaki produkt Intela przydałby się wam najbardziej, z wytłumaczeniem, dlaczego. Podpowiadam, że katalog najnowszych produktów tej firmy znajdziecie w tym miejscu.

Forma – komentarz pod tym artykułem. Treść – dowolna. Sposób prezentacji – jak najbardziej pomysłowy. Redakcja Spider’s Web podejmie się subiektywnej oceny najciekawszych komentarzy, oceniając argumentację w nich zawartą oraz formę wypowiedzi.

Zrzut ekranu (36)

Zwycięzcy otrzymają kody Game Bundle drogą mailową. Dlatego zwracajcie uwagę, aby wpisywać poprawny adres skrzynki w formularzu Disqus. To właśnie za pomocą danych umieszczonych w tym miejscu będziemy się kontaktować ze zwycięzcami. Ci, po otrzymaniu ode mnie kodu, będą mogli aktywować go na specjalnie utworzonej w tym celu witrynie.

Konkurs rozpoczyna się wraz z publikacją tego wpisu, natomiast kończy się w czwartek 3 marca o godzinie 23:59. Wtedy też tekst zostanie zaktualizowany o listę zwycięzców. Wysyłka kodów rozpocznie się zaraz po zakończeniu finałów Intel Extreme Masters 2016 w katowickim Spodku.

Pamiętajcie, że konkurs na Spider’s Web to tylko jedna z możliwości otrzymania kodów. Jeżeli w najbliższym czasie zakupicie komputer z procesorem Intela na pokładzie w jednym z podanych wyżej sklepów, koniecznie pytajcie o specjalne kody na gry!

AKTUALIZACJA 

Po raz kolejny nas zaskoczyliście. Jest świeżo po finałach IEM 2016, a my nie możemy dojść do porozumienia. Kodów jest zaledwie osiem, z kolei wybranych przez nas finalistów - aż 14. Dlatego ostateczną eliminację dokonaliśmy metodą losową. Inaczej się po prostu nie dało. Nim poznacie zwycięzców, chciałbym zaznaczyć, że absolutnie każdy komentarz był adekwatny i ciekawy. Zarówno dla nas, jak i dla Intela. Z tego powodu możecie się spodziewać następnych konkursów w niedalekiej przyszłości. No i oczywiście dziękujemy za zaangażowanie. Wiersze, proza, filmy, komiksy - no po prostu rewelacja. Inne serwisy mogą nam pozazdrościć takich czytelników.

Zwycięska ósemka to:

  • DarQu
  • Krzysztof Szewczyk
  • Konrad Uroda-Darłak
  • MmaciekK
  • Dawid N
  • ZiPPY
  • mxrider148
  • Alon

Kody na gry aktywowanie za pomocą odnośnika podanego powyżej otrzymacie najpóźniej w ciągu tygodnia od daty podania wyników. Sprawdzajcie skrzynki mailowe!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze