REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Świetna okazja, żeby nadrobić zaległości lub odświeżyć pamięć - maraton „Gry o Tron” w odkodowanym HBO

HBO niedawno przekształciło swój kanał HBO Comedy na HBO3 i z tej okazji przygotował świąteczną niespodziankę dla widzów. Nowy kanał będzie odkodowany w wielkanocny weekend (26-28.03), co pozwoli obejrzeć pełne sezony kilku seriali, w tym „Gry o Tron”. Z promocji mogą skorzystać klienci wielu sieci kablowych i satelitarnych.

23.03.2016
8:32
HBO Go Gra o tron online
REKLAMA
137 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

HBO3 to nowopowstały kanał nastawiony na komediowe filmy i seriale oraz na największe produkcje HBO. Program jest nadawany przez 24 godziny na dobę, w trakcie których można urządzić prawdziwe maratony seriali. Program można wykupić wraz z całym pakietem HBO u wszystkich głównych operatorów telewizji.

3 dni na darmowe nadrobienie seriali

W najbliższy weekend, od 26 do 28 marca, pojawi się trzydniowe otwarte okno z bezpłatnym dostępem do kanału HBO3 HD. Będzie to dobry moment, by nadrobić seriale HBO, w tym „Grę o Tron”.

Kanał będzie odkodowany na platformach satelitarnych nc+ i w Cyfrowym Polsacie, a także u wielu operatorów sieci kablowych, m.in. Inea, Toya, Multimedia, Vectra, czy UPC.

HBO przekonuje, że w 3 dni będzie można nadrobić całe sezony seriali. I faktycznie, program HBO3 HD jest bardzo gęsty. W sobotę, w godzinach 12:00 – 15:55 zostanie wyemitowany cały pierwszy sezon serialu „Figurantka” opowiadającego historię senator Seliny Meyer, która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych. Od 15:50 można będzie obejrzeć cały miniserial „Olive Kitteridge”, który zdobył osiem statuetek Emmy.

Prawdziwy maraton szykuje się od godziny 20:00, kiedy zostaną wyemitowane pod rząd wszystkie odcinki pierwszego sezonu „Gry o Tron”.

Maraton skończy się około godziny… 6 rano.

Dolina Krzemowa class="wp-image-486994"

Niedzielnym hitem będzie pełny pierwszy sezon serialu komediowego „Dolina Krzemowa” parodiującego wielkie koncerny świata IT, takie jak Google, czy Apple.  Tego samego dnia będzie można zobaczyć także film „Wielki Liberace” z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem.

Z kolei w lany poniedziałek od godziny 8:30 rozpocznie się maraton pierwszego sezonu serialu „Świat w opałach”. Jest to komediowa produkcja HBO z udziałem Jacka Blacka. Od 13:10 startuje serial „Kto się odważy”.

REKLAMA

Jak widać, jest co oglądać

Dla fanów maratonów serialowych promocja HBO jest strzałem w dziesiątkę. Dla wszystkich innych będzie to dobra okazja, żeby poznać lub przypomnieć sobie historię z seriali, lub… przetestować działanie nagrywarek PVR w dekoderach.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA