1. SPIDER'S WEB
  2. RTV
  3. Tech

Świetna okazja, żeby nadrobić zaległości lub odświeżyć pamięć - maraton „Gry o Tron” w odkodowanym HBO

HBO Go Gra o tron online
137 interakcji
dołącz do dyskusji

HBO niedawno przekształciło swój kanał HBO Comedy na HBO3 i z tej okazji przygotował świąteczną niespodziankę dla widzów. Nowy kanał będzie odkodowany w wielkanocny weekend (26-28.03), co pozwoli obejrzeć pełne sezony kilku seriali, w tym „Gry o Tron”. Z promocji mogą skorzystać klienci wielu sieci kablowych i satelitarnych.

HBO3 to nowopowstały kanał nastawiony na komediowe filmy i seriale oraz na największe produkcje HBO. Program jest nadawany przez 24 godziny na dobę, w trakcie których można urządzić prawdziwe maratony seriali. Program można wykupić wraz z całym pakietem HBO u wszystkich głównych operatorów telewizji.

3 dni na darmowe nadrobienie seriali

W najbliższy weekend, od 26 do 28 marca, pojawi się trzydniowe otwarte okno z bezpłatnym dostępem do kanału HBO3 HD. Będzie to dobry moment, by nadrobić seriale HBO, w tym „Grę o Tron”.

Kanał będzie odkodowany na platformach satelitarnych nc+ i w Cyfrowym Polsacie, a także u wielu operatorów sieci kablowych, m.in. Inea, Toya, Multimedia, Vectra, czy UPC.

HBO przekonuje, że w 3 dni będzie można nadrobić całe sezony seriali. I faktycznie, program HBO3 HD jest bardzo gęsty. W sobotę, w godzinach 12:00 – 15:55 zostanie wyemitowany cały pierwszy sezon serialu „Figurantka” opowiadającego historię senator Seliny Meyer, która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych. Od 15:50 można będzie obejrzeć cały miniserial „Olive Kitteridge”, który zdobył osiem statuetek Emmy.

Prawdziwy maraton szykuje się od godziny 20:00, kiedy zostaną wyemitowane pod rząd wszystkie odcinki pierwszego sezonu „Gry o Tron”.

Maraton skończy się około godziny… 6 rano.

Dolina Krzemowa

Niedzielnym hitem będzie pełny pierwszy sezon serialu komediowego „Dolina Krzemowa” parodiującego wielkie koncerny świata IT, takie jak Google, czy Apple.  Tego samego dnia będzie można zobaczyć także film „Wielki Liberace” z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem.

Z kolei w lany poniedziałek od godziny 8:30 rozpocznie się maraton pierwszego sezonu serialu „Świat w opałach”. Jest to komediowa produkcja HBO z udziałem Jacka Blacka. Od 13:10 startuje serial „Kto się odważy”.

Jak widać, jest co oglądać

Dla fanów maratonów serialowych promocja HBO jest strzałem w dziesiątkę. Dla wszystkich innych będzie to dobra okazja, żeby poznać lub przypomnieć sobie historię z seriali, lub… przetestować działanie nagrywarek PVR w dekoderach.