REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Tajemnicza wyprzedaż w Empiku! Wybrane produkty kupisz nawet 90% taniej

W Empiku dostępna jest ciekawa przecena, w której dostępnych jest wiele różnych produktów, takich jak gry, filmy, albumy muzyczne i różnego rodzaju gadżety - podały Gry Online. Znalezienie w niej interesujących nas przedmiotów nie jest łatwe, ale może się opłacić.

31.03.2016
18:09
Tajemnicza wyprzedaż w Empiku! Wybrane produkty kupisz nawet 90% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowo istotne jest, że przecena ta nie jest szeroko komunikowana. Przyczyną tego stanu rzeczy prawdopodobnie jest to, że Empik ma śladowe ilości przecenionych produktów i nie chce taką akcją irytować swoich klientów. By skorzystać z okazji, należy po prostu kupić przeceniony przedmiot w salonie Empik. Najpierw należy jednak sprawdzić, czy dany produkt jest dostępny w salonie. A to niestety nie jest zadanie łatwe i wymaga wykonania kilku kroków. Wydają się one mało czasochłonne, dopóki w ten sposób nie sprawdzimy kilkunastu lub więcej rzeczy.

Empik - promocje w salonach

Aby sprawdzić, czy produkt jest w promocyjnej cenie należy... przejrzeć mającą 175 stron (!) listę przecenionych produktów, skopiować znajdujący się w pierwszej kolumnie numer indeksu danego przedmiotu i wpisać go w wyszukiwarce w Google w formie “Numer indeksu empik.com”. Potem trzeba kliknąć na znajdujący się po prawej stronie napis “Sprawdź dostępność w salonie Empik” i znaleźć salon, w którym dostępny jest dana rzecz. Na liście widać, o ile przeceniony jest dany produkt.

REKLAMA

Co ważne, ostateczna cena produktu zależy od ceny podanej w salonie, a nie na stronie. Dodatkowo produkty w salonach nie są w jakikolwiek oznaczone, a o promocji mogą nie wiedzieć nawet pracownicy. Z zalinkowanej listy wynika tylko, że trwa ona już od niemal dwóch miesięcy, a konkretnie od początku lutego, i potrwa (zależnie od przedmiotu) do końca czerwca lub grudnia. Celem wyprzedaży prawdopodobnie jest pozbycie się zalegających w magazynach produktów, które są dostępne w śladowych ilościach.

Niemniej jednak warto przeanalizować listę i sprawdzić, czy nie znajduje się na niej żaden interesujący produkt. Ja to zrobiłem i już mam kilka typów, które zdecyduję się kupić w przeciągu kilku najbliższych dni. Będą to głównie filmy sprzed paru lat, ale na mojej liście nie brakuje też kilku gier oraz albumów muzycznych. Jestem pewien, że i wy znajdziecie tu coś dla siebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA