Operatorzy  / Lokowanie produktu

T-Mobile celuje w konkurencję. Złotówka przez 6 miesięcy i smartfon na start - warunki przejścia korzystne jak nigdy

Picture of the author

Zasady są proste. W T-Mobile dają na start dobrego smartfona oraz obniżają cenę KAŻDEJ zawartej umowy abonamentowej do symbolicznej złotówki miesięcznie, przez całe pół roku. Wszystko w zamian za przeniesienie numeru właśnie do nich. Haczyk? Jest nim czas – oferta operatora będzie trwała jedynie do określonego terminu.

Spider’s Web wszedł w posiadanie ciekawej informacji na temat nadchodzących, promocyjnych ofert w T-Mobile. Najnowsza z nich będzie skierowana do wszystkich, którzy chcą skorzystać z umowy abonamentowej, szukając przy okazji dobrego smartfona na start. Potężne cięcie miesięcznej opłaty do poziomu symbolicznej złotówki, przez 6 pierwszych miesięcy trwania umowy, to drugi plus nowej oferty.

T-Mobile ma bardzo dobry pomysł na to, jak zachęcić klientów do abonamentu. Nawet tych, którzy od lat są związani z innymi operatorami.

T-Mobile zdecydował się na uatrakcyjnienie warunków w dwóch obszarach jednocześnie – nie tylko ceną abonamentu, ale również telefonem dołączanym do umowy. Czyli wchodzisz, zgarniasz urządzenie z Androidem w promocyjnej cenie, do tego wszystkiego płacąc złotówkę miesięcznie przez pierwsze pół roku.

Promocyjna oferta T-Mobile to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o klientów poszukujących czegoś na start. Na stronie internetowej tego operatora dostaniesz cały komplet, bez ponoszenia odczuwalnych kosztów. Solidny smartfon za niewielką opłatę i pół roku za symboliczną złotówkę to dobry punkt wyjścia, jeżeli od dłuższego czasu zastanawiałeś się nad przejściem do innego operatora. Ciężko wskazać na lepszą okazję.

Teraz najlepsze – aby skorzystać z opłaty za złotówkę, wcale nie trzeba wybierać najdroższego pakietu abonamentowego, jaki jest w ofercie operatora.

Promocja dotyczy KAŻDEJ opcji abonamentowej dostępnej w ofercie telekomu, o ile odważysz się przenieść numer do T-Mobile. Skorzystają z niej nie tylko osoby mogące sobie pozwolić na najlepsze pakiety usług, ale również studenci, pełnoletni uczniowie czy osoby starsze. Warunkiem jest zawarcie 24-miesięcznej umowy. Co bardzo ważne, promocyjny okres półrocznego abonamentu za symboliczną złotówkę wlicza się w czas trwania umowy. Niestety, nie każdy operator stosuje podobne praktyki.

Jeżeli więc potrzebujesz na gwałt solidnego smartfonu, ale budżet nie dopina Ci się na tyle, aby wykupić go w ramach drogiego abonamentu – oferta T-Mobile może być strzałem w dziesiątkę. Zdaje sobie z tego sprawę sam operator, który ograniczy czasowo możliwość skorzystania z jego promocyjnego programu, który wystartuje właśnie dzisiaj.

Wiemy, jakie smartfony będą dodawane do oferty o wysokości 1 złotego przez pierwsze pół roku.

Ze sklepu internetowego T-Mobile będzie można wyjść z Samsungiem Galaxy S5 Neo, Huawei P8 bądź Sony Xperią Z3. Czy to są dobre telefony? O jednym z nich pisaliśmy "smartfon prawie idealny". Mamy zatem produkty z różnych półek cenowych, dopasowane do długości bądź wielkości abonamentu. Jednak niezależnie od stawki, pierwsze pół roku to zawsze wcześniej wspomniana złotówka.

T-Mobile ma szansę na pozyskanie wielu nowych, zawiedzonych innymi telekomami klientów. Jasne, przywiązanie do dotychczasowego operatora to zawsze bariera przed zmianami. Jednak nikt inny nie dołącza smartfona z Androidem od sprawdzonego producenta razem z wielkim rabatem co miesiąc. Promocyjna oferta T-Mobile niweluje to, co w abonamencie najbardziej problematyczne – wysoki próg wejścia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst