REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S7 i S7 edge

Dopiero co obejrzeliśmy konferencję, na której zostały pokazane najnowsze flagowce Samsunga i już wiemy, kiedy będziemy mogli zakupić je w Polsce. Co prawda na oficjalną premierę musimy poczekać do 11 marca, ale przedsprzedaż ruszyła już dziś. I naprawdę warto się spieszyć, bo Samsung przygotował nie lada gratkę.

21.02.2016
20:17
Preorder Galaxy S7 i S7 Edge właśnie wystartował!
REKLAMA
173 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jak można było się spodziewać, ceny nowych Galaxy S7 i S7 edge wbijają w fotel. Za wariant S7 z 32 GB pamięci przyjdzie nam zapłacić 3199 zł, zaś wariant S7 Edge kosztował będzie od 3599 zł wzwyż. Nic w tym jednak dziwnego - niewiele jest na rynku smartfonów, które są w stanie zaoferować tak wiele możliwości, w tak gustownym opakowaniu. Wystarczy zerknąć na nasze pierwsze wrażenia, żeby się o tym przekonać:

Preorder Samsung Galaxy S7przyniósł jednak ze sobą bardzo miłą niespodziankę, dla której warto nowego Samsunga zamówić wcześniej.

Jeszcze przez 18 dni, zamawiając preorder Galaxy S7 lub S7 edge otrzymamy w prezencie... Gear VR! Czyli gogle wirtualnej rzeczywistości, które są bardzo istotnym elementem strategii marketingowej firmy. Jeżeli więc ktoś zastanawia się nad zakupem Galaxy S7/S7 edge, zdecydowanie warto zrobić to teraz.

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy warto wydać takie pieniądze na preorder Galaxy S7 i S7 edge, odsyłam raz jeszcze do naszych pierwszych wrażeń.

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA