REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Need for Speed: Most Wanted za darmo! Oto najnowszy Specjalny Prezent od Origin

Przyzwyczailiśmy się, że darmowe gry dostępne w promocji Specjalny Prezent nie należą do tytułów najnowszych i najciekawszych. Mimo że Plants vs. Zombies, Jade Empire czy Peggle to z całą pewnością tytuły urokliwe, to nie należą do tytułów, w które chciałby zagrać każdy gracz. Teraz jednak w akcji dostępny jest znacznie gorętszy tytuł, czyli Need for Speed: Most Wanted i to w stosunkowo nowej wersji, pochodzącej z końcówki 2012 roku.

02.02.2016
20:59
Need for Speed Most Wanted za darmo Origin Specjalny Prezent
REKLAMA
REKLAMA

By móc cieszyć się tą produkcją, konieczne jest zarejestrowanie lub zalogowanie się w Origin i “kupienie jej” absolutnie za darmo. Po kupieniu można, acz nie trzeba, od razu pobrać grę. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej. Grą tą naprawdę warto się zainteresować, gdyż została ona stworzona przez studio Criterion. Ekipa ta odpowiadała między innymi za świetny tytuł Burnout: Paradise City, do którego zresztą nawiązuje Need for Speed: Most Wanted.

W tytule tym nie brakuje wyścigów, pościgów oraz policji. Główne cechy gry to otwarty świat, bogata rozgrywka wieloosobowa oraz brak jakichkolwiek zasad. Wyprzedzaj, manewruj, spychaj rywali oraz ich taranuj. Rób wszystko, żeby przetrwać i wygrywać. Nie oczekujcie jednak po tej grze realizmu. Zadowoleni z niej będą przede wszystkim fani dobrej, nieskrępowanej niczym zabawy. Nie jest to tytuł idealny, ale z całą pewnością… jest on wart swojej ceny. Zwłaszcza jeśli można go dostać bez jakichkolwiek opłat.

REKLAMA
Need for Speed Most Wanted za darmo Specjalny Prezent Origin

Przy okazji tego typu promocji wiele osób narzeka na to, że obecnie nie ma dostępu do aplikacji Origin i nie może skorzystać z promocji. Spokojnie, wystarczy wejść pod ten link, kliknąć przycisk “Pobierz teraz Gratis”, a następnie w dowolnym momencie pobrać grę na komputer z zainstalowaną aplikacją Origin. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ kolejne edycje akcji Specjalny Prezent mają nieregularny czas trwania. Z kolei Electronic Arts niestety nie poinformowało nas, do kiedy Need for Speed: Most Wanted będzie dostępny za darmo. Oznacza to, że promocja ta w dowolnym momencie może zostać zastąpiona inną.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA