Tech  / News

Kruger&Matz po raz kolejny pokazuje, że urządzenia 2w1 wcale nie muszą być drogie

100 interakcji
dołącz do dyskusji

Polska marka Kruger&Matz po raz kolejny wraca z nowym modelem hybrydowego urządzenia 2w1, pracującym pod kontrolą Windowsa 10 i po raz kolejny pokazuje, że taki sprzęt nie musi kosztować fortuny.

Nowy model Kruger&Matz EDGE 1084 składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest naturalnie 10,1” tablet o rozdzielczości ekranu 1920x1200 pikseli. Znajdziemy w nim procesor Intel Atom x5-Z8300, 2 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej, co ma zapewnić płynną pracę systemu Windows 10.

Drugim elementem jest zewnętrzna, rozłączana klawiatura, z pełnowymiarowymi klawiszami, wygodnym gładzikiem i zestawem dodatkowych portów. Znajdziemy tu dwa pełnowymiarowe złącza USB, złącze microUSB, złącze miniHDMI oraz czytnik kart microSD. Klawiaturę z tabletem możemy połączyć na kilka różnych sposobów i używać urządzenie albo w trybie laptopa, albo wykorzystać klawiaturę jako podstawkę do wygodnego przeglądania multimediów.

KrugerMatz EDGE 1084 to nowa hybryda polskiej marki.

Kruger&Matz EDGE 1084 dostępny będzie w dwóch wariantach.

Nową hybrydę firmy możemy nabyć w dwóch wariantach łączności sieciowej - wyposażoną tylko w moduł WiFi, lub też wyposażoną dodatkowo w moduł 4G LTE, jeśli potrzebujemy mieć wszędzie dostęp do internetu mobilnego.

Tak jak pisałem we wstępie, Kuger&Matz po raz kolejny pokazuje, że taki sprzęt nie musi być drogi. Za hybrydę w wariancie z samą łącznością WiFi zapłacimy zaledwie 949 zł, zaś model z łącznością LTE to kwestia 1299 zł. Nie są to wygórowane ceny. Do tego KM EDGE 1084 oferuje dobry stosunek ceny do wydajności i mobilności, więc jeśli ktoś szuka lekkiego, przenośnego urządzenia, do podstawowej pracy, to nowa hybryda polskiej marki może być w czymś w sam raz.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst