1. SPIDER'S WEB
 2. Technologie
 3. Tech

Szybki konkurs z Samsungiem Galaxy Tab S2 i Galaxy S6 edge w rolach głównych - wytypuj kursy walut i zgarnij nagrody od ergokantor.pl

Wybierasz się na zagraniczne wakacje, robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych, wykonujesz usługi dla zagranicznego kontrahenta? Jeśli tak – dołącz do grona użytkowników serwisu internetowej wymiany walut i oszczędzaj na wymianie waluty. Specjaliści szacują, że na internetowej wymianie walut możesz zaoszczędzić nawet do 8% w stosunku do tradycyjnych form wymiany. I co ważne: prognozując kursy walut masz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!

Konkurs ergokantor.pl: wygraj z Samsunga Galaxy TAB S2 i Galaxy S6 edge

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Główne założenia naszej zabawy: zaprognozuj kursy średnie trzech walut obcych: EUR, USD, CHF na dzień 04 marca 2016 roku. Swoje typy można zgłaszać od dnia 15 lutego 2016 r. do dnia 29 lutego 2016 r. na dedykowanej stronie, która znajduje się pod tym adresem:

Laureatem konkursu zostanie jedna osoba, która jako pierwsza, poda kursy średnie walut faktycznie obowiązujące lub najbardziej zbliżone do obowiązujących na dzień 04 marca 2016 r., zgodnie z Tabelą A kursów walut średnich NBP z dnia 04 marca 2016 r.

Wygraj aż 2 nagrody w konkursie!

Organizator ufundował dla uczestników konkursu dwie atrakcyjne nagrody:

1. Tablet Samsung Galaxy TAB S2 – nagroda główna za wytypowanie najbardziej zbliżonych kursów średnich walut dla zwycięzcy wraz z gotówką na pokrycie kosztów podatku.

2. Smartfon Samsung Galaxy S6 EDGE – nagroda dodatkowa dla zwycięzcy konkursu, jeżeli w dniu przesłania zgłoszenia konkursowego i potwierdzenia linku aktywacyjnego, zamieści informację o konkursie na swoim profilu w social media (Facebook, Twitter, LinkedIn) wraz z gotówką na pokrycie kosztów podatku.

6EA98D83-753F-4697-AF37-33CA2814B7A1

10 powodów, dla których warto wymieniać walutę w ergokantor.pl

 • Prosta i darmowa rejestracja

Aby wymienić walutę należy założyć darmowe konto i uzupełnić dane niezbędne do realizacji transakcji wymiany.

 • Wymieniaj walutę jako firma

Dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, dla spółek osobowych oraz spółek prawa handlowego założenie konta firmowego jest równie proste.

 • Kursy aktualizowane co 15 sekund

Jest to ogromna przewaga kantorów internetowych nad bankami i kantorami stacjonarnymi. Kursy są aktualizowane co 15 sekund, a Klient ma możliwość szybkiej reakcji na zmianę kursu waluty.

 • Kursy walut bardziej korzystne niż w bankach i kantorach stacjonarnych

Kursy walut są oparte na rzeczywistych notowaniach z rynku Forex. Dzięki wymianie w ergokantor.pl masz możliwość zaoszczędzenia nawet do 8% wymienianej kwoty w stosunku do wymiany w banku czy kantorze stacjonarnym.

 • Wymiana bez prowizji!

ergokantor.pl nie pobiera żadnej prowizji od wymiany walut. Dodatkowo obsługuje bezpłatnie przelewy do najbardziej popularnych banków na rynku.

 • Szybka wymiana waluty

Sprzedaż lub kupno waluty trwa z reguły 15-30 minut. Zasada działania jest podobna do zakupów w sklepie internetowym lub obsługi rachunku przez bankowy system internetowy.

 • Wymiana waluty bez wychodzenia z domu

Przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu! W kantorze internetowym możesz wymienić walutę w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Całą transakcję wykonasz za pomocą komputera, smartfona lub tabletu.

 • Dostępność przez całą dobę

W ergokantor.pl możesz zlecać transakcje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 • Sklepy z całego świata stoją przed tobą otworem

Korzystna i szybka wymiana walut przez Internet sprawia, że masz możliwość kupowania produktów na całym świecie i płacenia w obcej walucie bez wysokich bankowych kosztów przewalutowania, co powoduje dodatkowe oszczędności!

 • Wymiana walut z bezpośrednim przelewem do osoby trzeciej

Możesz korzystnie wymienić walutę i przesłać środki za pośrednictwem internetowego kantoru swojej rodzinie.

8BFD536C-822F-4F74-908D-68FCDF6597E9

Podsumowanie, czyli 4 kroki do odebrania nagrody/nagród:

 • Do dnia 29 lutego 2016 r. wytypuj kursy średnie trzech walut: EUR, USD i CHF, które będą obowiązywały dnia 04 marca 2016 roku
 • Wypełnij formularz zgłoszenia konkursowego
 • Kliknij w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany przez ciebie adres mailowy
 • Udostępnij informację o konkursie w social media, aby mieć szansę na wygranie drugiej nagrody
 • Poczekaj na informację o rozstrzygnięciu Konkursu do dnia 18 marca 2016 roku

Sprawdź się!

Może masz większą wiedzę o rynku walutowym niż myślisz lub sprzyja ci szczęście?

Informacja o laureacie/zwycięzcy konkursu pojawi się do dnia 18 marca 2016 r. wraz z wytypowanymi kursami oraz godziną i datą zgłoszenia w aktualizacji tego artykułu.

Lokowanie produktu