1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Sprzęt
  4. Gry

Spider's Web już gotowy na IEM 2016 - razem z nowymi autorami ruszamy z e-sportowym blogiem

Rola e-sportu rośnie w oczach. Również na Spider’s Web. Dzisiaj fenomen sprofesjonalizowanych zmagań w grach wideo to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Zwłaszcza w kraju organizującym największe e-sportowe finały w całej Europie! Intel Extreme Masters 2016 rozpoczyna się już za miesiąc, z kolei redakcja Spider’s Web ma przyjemność poinformować, że będzie partnerem medialnym tego niesamowitego wydarzenia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was coś specjalnego.

Spider's Web rusza z e-sportowym blogiem na IEM 2016
337 interakcji
dołącz do dyskusji

Rok temu spakowaliśmy kamery, statywy, laptopy i tablety, po czym nadawaliśmy dla was z samego serca Katowic. Relacjonowaliśmy rozgrywki, rozmawialiśmy z cosplayerami, odwiedzaliśmy stanowiska wystawowe oraz staraliśmy się ukazać, co takiego wyjątkowego przyciąga dziesiątki tysięcy ludzi do finałowych rozgrywek Intel Extreme Masters w Katowicach.

W tym roku idziemy jeszcze dalej.

Na Spider’s Web rusza zupełnie nowa witryna. Na iem2016.spidersweb.pl będziemy publikować teksty oraz filmy poświęcone fenomenowi e-sportu, e-sportowym grom, najlepszym zawodniczkom oraz zawodnikom, a także artykuły wprowadzające w świat profesjonalnej rywalizacji w grach wideo. Możecie spodziewać się poradników tłumaczących zasady działania, analizy poczynań czołowych zawodników oraz solidną porcję publicystyki ukazującej Intel Extreme Masters 2016 od tej technologicznej, również piekielnie ciekawej strony.

Zrzut ekranu (29)

Nasz plan jest bardzo prosty – świeża e-sportowa publicystyka codziennie, pięć dni w tygodniu. Adresowana do wszystkich. Nie tylko stałych widzów Twitcha, ale również osób, które dopiero chcą wejść w ten wyjątkowy, oparty na rywalizacji, potężnych maszynach i najlepszych podzespołach świat. Aby zaspokoić rosnące zainteresowanie e-sportem w Polsce, a także zaoferować szeroką ramówkę artykułów, redakcja Spider’s Web zaprosiła do współpracy prawdziwych ekspertów. Mam wielką przyjemność poinformować, że razem ze stałymi autorami bloga, w świat e-sportu będzie was wprowadzać dwójka nowych redaktorów.

Tomasz Alicki z portalu konsolowe.info spędza tyle samo czasu na oglądaniu e-sportowych rozgrywek, co graniu. O ile nie więcej. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat zespołów, zasad, aktualizacji, lig i tabel. Ewelina Przywara jest z kolei niestrudzoną promotorką e-sportu w Polsce, która może się pochwalić nie tylko ogromną wiedzą na temat Counter Strike’a, ale również 900 godzinami spędzonymi w tej grze oraz rangą Legendary Eagle.

Specjalny dział IEM 2016 na Spider’s Web startuje już dzisiaj i potrwa przez kilka następnych miesięcy.

Każdy materiał poświęcony e-sportowi będzie publikowany na naszej stronie głównej. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami i tekstami publicystycznymi, gorąco zachęcam do obserwowania witryny iem2016.spidersweb.pl. To właśnie tam zjadą się wszystkie publikacje poświęcone nie tylko Intel Extreme Masters 2016, ale również świetnym sprzętom dla profesjonalnych graczy oraz przekrojowym artykułom o e-sporcie i e-sportowcach.

Bądźcie z nami! Do samego IEM 2016, na którym, mam nadzieję, się zobaczymy!