REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetna okazja dla fanów gier Ubisoftu. W nowym Humble Bundle kupisz je za grosze

Wczorajszy wieczór to prawdziwe El Dorado dla fanów gier. Po darmowym Need for Speed: Most Wanted pojawiła się nowa paczka gier z Humble Bundle stworzona w całości przez Ubisoft. Co ważne, tym razem znalazło się w niej wyjątkowo wiele interesujących i różnorodnych tytułów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

03.02.2016
9:04
Humble Bundle oferuje gry z najlepszych serii Ubisoftu za grosze
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli jesteście szczególnie oszczędnymi graczami, powinniście zainteresować się najniższym dostępnym pakietem, w którym znajdują się takie tytuły jak polski Call of Juarez: Gunslinger, czyli strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, której akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie, eksperymentalna i niebanalna zręcznościówka Grow Home oraz bardziej tradycyjny tytuł tego typu, czyli Rayman: Origins.

Każda ta gra jest warta zdecydowanie więcej niż dolar, dlatego warto zdecydować się na ich kupno. Dwa pierwsze tytuły dostarczane są w formie kodów Steam.

Osoby, które mogą pozwolić sobie na większy wydatek, powinny wysupłać z portfela więcej niż średnia wpłata, która obecnie wynosi 5,2 dol.

Wówczas dodatkowo otrzymają świetną przygodową strzelaninę Far Cry 3, należący do gatunku skradanek tytuł Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, dwuwymiarową zręcznościówkę Assassin’s Creed Chronicles: China oraz dodatkową grę, której tytuł nie został jeszcze ujawniony. Zapewne poznamy go dopiero za tydzień. Wszystkie dostępne w tym pakiecie tytuły dostarczane są w formie kodów do usługi Uplay.

Humble Bundle Ubisoft

Jeśli chcecie wydać 15 dol., otrzymacie tytuły takie jak Assassin’s Creed Rogue oraz wyścigi The Crew. Z kolei najbardziej hojne osoby, które wpłacą aż 75 dol., dostaną dostęp do przedpremierowego zamówienia gry Tom Clancy’s The Division, t-shirt pochodzący z tej gry oraz kupon uprawniający do kupienia trzech dowolnych tytułów Ubisoftu w sklepie Humble Store ze zniżką równą aż 66%.

Jak widać, w najnowszym Humble Bundle każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

REKLAMA

Najciekawiej prezentuje się tu drugi pakiet, który pozwala otrzymać aż 7 interesujących gier za nieco ponad 20 zł. Warto pamiętać, że prawdziwym celem Humble Bundle jest nie zdobycie tytułów, ale wspieranie twórców gier oraz na organizacji charytatywnych. Dlatego jeśli tylko możecie, kupując wyżej wymienione tytuły kierujcie się nie tylko dobrem swojej kieszeni, ale też odruchem dobrego serca i zapłaćcie chociaż nieco więcej, niż wynosi próg niezbędny do uzyskania interesujących was gier.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA