REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie

Aktualizacja Inbox by Gmail - najwygodniejsza skrzynka email właśnie stała się jeszcze lepsza

Inbox Gmail to temat rzeka. Najpierw mnie oczarował, później rozczarował, a następnie wyrobił we mnie pewne nawyki i zatrzymał na dobre. Teraz, dzięki zaawansowanym opcjom odkładania maili, usługa poczty Google stała się jeszcze lepsza.

Przydatna aktualizacja skrzynki Inbox Gmail
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory odkładając maila na później mogliśmy sprawić, że aplikacja pozwalała na szybki powrót do niego następnego dnia, w następnym tygodniu lub… kiedyś. Mogliśmy też wybrać konkretną datę i godzinę oraz określić miejsce, w którym mail miał być ponownie na wierzchu. Z tej ostatniej funkcji korzystam dość często np. gdy chcę zająć się czymś po dotarciu do domu lub ustawić, aby bilet pojawił się w skrzynce odbiorczej, gdy będę na dworcu kolejowym lub lotnisku.

Dzisiaj Google dodał nowe funkcje, które już trafiają do pierwszych użytkowników, a są to: odłożenie wiadomości na “później w tym tygodniu” lub “na najbliższy weekend”. Świetna sprawa i przyznaję, że czegoś takiego mi brakowało.

Zmienił się też wygląd interfejsu aplikacji w miejscu, gdzie decydujemy o odłożeniu na później danej wiadomości.

google-inbox-gmail-1

Dodano również opcję pozwalającą na ustawienie dni, które chcemy traktować jako weekend.

REKLAMA
google-inbox-gmail-2

To małe funkcje, ale takie, które robią realną różnicę w korzystaniu z aplikacji. Cieszy mnie, że Google rozwija Inboksa, że projekt nie umarł i ciągle pojawiają się nowe funkcje, bo początkowo obawiałem się, że to mógł się okazać niewypał, który szybko podzieliłby los Wave’a, Readera i innych ciekawych rozwiązań, po których dziurę na rynku było dość trudno załatać.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA