REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Aktualizacja Inbox by Gmail - najwygodniejsza skrzynka email właśnie stała się jeszcze lepsza

Inbox Gmail to temat rzeka. Najpierw mnie oczarował, później rozczarował, a następnie wyrobił we mnie pewne nawyki i zatrzymał na dobre. Teraz, dzięki zaawansowanym opcjom odkładania maili, usługa poczty Google stała się jeszcze lepsza.

26.02.2016
19:12
Przydatna aktualizacja skrzynki Inbox Gmail
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory odkładając maila na później mogliśmy sprawić, że aplikacja pozwalała na szybki powrót do niego następnego dnia, w następnym tygodniu lub… kiedyś. Mogliśmy też wybrać konkretną datę i godzinę oraz określić miejsce, w którym mail miał być ponownie na wierzchu. Z tej ostatniej funkcji korzystam dość często np. gdy chcę zająć się czymś po dotarciu do domu lub ustawić, aby bilet pojawił się w skrzynce odbiorczej, gdy będę na dworcu kolejowym lub lotnisku.

Dzisiaj Google dodał nowe funkcje, które już trafiają do pierwszych użytkowników, a są to: odłożenie wiadomości na “później w tym tygodniu” lub “na najbliższy weekend”. Świetna sprawa i przyznaję, że czegoś takiego mi brakowało.

Zmienił się też wygląd interfejsu aplikacji w miejscu, gdzie decydujemy o odłożeniu na później danej wiadomości.

google-inbox-gmail-1

Dodano również opcję pozwalającą na ustawienie dni, które chcemy traktować jako weekend.

REKLAMA
google-inbox-gmail-2

To małe funkcje, ale takie, które robią realną różnicę w korzystaniu z aplikacji. Cieszy mnie, że Google rozwija Inboksa, że projekt nie umarł i ciągle pojawiają się nowe funkcje, bo początkowo obawiałem się, że to mógł się okazać niewypał, który szybko podzieliłby los Wave’a, Readera i innych ciekawych rozwiązań, po których dziurę na rynku było dość trudno załatać.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA