Gry  / News

Prawdziwa gratka dla posiadaczy Xboksów - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo

148 interakcji
dołącz do dyskusji

Posiadacze Xboksa One lub Xboksa 360 mogą otrzymać grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo! Dlatego jeśli nie graliście jeszcze w ten tytuł, macie doskonałą okazję na nadrobienie zaległości. Spieszcie się jednak, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Chyba nie muszę was do tego namawiać. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to świetna gra opowiadająca skomplikowaną, bardzo ciekawą historię, w którą aż chce się grać. I w dodatku jest doskonałym wstępem do ostatniej, trzeciej części Wiedźmina, która pojawiła się w zeszłym roku i nie należy do najtańszych tytułów. Dlatego jeżeli nie macie wolnych środków na kupno tego tytułu, ale mimo to chcecie zapoznać się z wiedźmińskim, słowiańskim światem, polecam “kupić” grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo.

Tytuł oryginalnie był dostępny na Xboksa 360, dlatego posiadacze Xboksa One nie powinni spodziewać się oszałamiającej grafiki. Będzie ona co najwyżej wystarczająca, jednak gra nadrabia te niedogodności świetnym klimatem, wciągającą fabułą oraz ciekawymi postaciami. Zdecydowanie dać jej szansę, wciągnąć się, spędzić przy niej kilkadziesiąt godzin, po czym... od razu kupić trzecią część gry. Niestety świat Wiedźmina jest uzależniający i bardzo łatwo jest się w nim zatracić. Wiem to po sobie.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo jest dostępny nie tylko z poziomu konsol Xbox, ale też strony internetowej sklepu.

Dlatego jeżeli boicie się, że zapomnicie o tej promocji i ją przegapicie, tytuł możecie “nabyć” już teraz, bez odchodzenia do komputera. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za darmo to promocja, która skusiła również mnie i “zakupiłem” grę, mimo że już dwukrotnie ją przeszedłem. Nic nie poradzę na to, że do tego tytułu chce się wracać w nieskończoność i przechodzić go na wiele sposobów, za każdym razem podejmując zupełnie różne decyzje.

Promocja prawdopodobnie jest ograniczona czasowo do początku lutego, jednak nigdzie nie udało mi się znaleźć aktualnej i oficjalnej informacji na ten temat. Dlatego na wszelki wypadek radzę pospieszyć i pobrać ten tytuł już teraz. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst