No-limit, 14 GB internetu i brak zobowiązania za... 30 zł. Tak wygląda nowa oferta Orange

Orange ma najlepszą ofertę na kartę dostępną na rynku.
315 interakcji
dołącz do dyskusji

Operatorzy prześcigają się w próbach przeciągnięcia do siebie klientów konkurencji. Teraz na pozyskanie dużej liczby z nich ma szansę Orange. Wszystko za sprawą świetnej promocji, dzięki której pomarańczowa oferta jest najlepszą na rynku.

Osoby, które mają numer w innej sieci niż Orange oraz nju mobile mogą skorzystać ze świetnej propozycji. Jeżeli przeniosą one swój numer do pomarańczowego operatora, otrzymają one nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y oraz 8 GB Internetu za jedyne 28 zł.

Usługę tę można włączyć w ciągu 12 miesięcy po przeniesieniu numeru za pomocą kodu *102*74#, jeżeli chcemy skorzystać z jej jednorazowo. Osoby, które chcą, by była ona uruchamiana cyklicznie powinny skorzystać z kodu *102*75#.

Niestety nie wiadomo, czy z opisywanej promocji będą mogły skorzystać klienci, którzy obecnie mają numer Orange lub nju mobile, przeniosą go do konkurencji i natychmiastowo powrócą do pomarańczowego operatora - sprawdzamy to. Sprawdziliśmy: będą mogły skorzystać.

Decydując się na nową ofertę Orange można uzyskać dodatkowe korzyści.

Wystarczy wybrać plan Orange Free na Kartę, który przewiduje uzyskanie dodatkowego pakietu internetowego o wielkości 6 GB za doładowanie konta kwotą nie mniejszą niż 30 zł. Oznacza to, że za łącznie 30 zł otrzymamy nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet internetowy o wielkości 14 GB. Bardzo ważne jest, że opisywana oferta Orange nie jest abonamentem i nie trzeba podpisywać na nią zobowiązania. Dzięki temu ofertę będzie można zmienić na lepszą, gdy taka faktycznie się pojawi. Póki co propozycja Orange wydaje się bezkonkurencyjna.

Dlatego jeśli dysponujecie zasięgiem tej sieci, zdecydowanie zachęcam do skorzystania z propozycji Orange. Sam nie mogę sobie na to pozwolić właśnie ze względu na zasięg. W Warszawie wszystkie sieci dają radę, jednak każdy wyjazd do domu rodzinnego znajdującego się pod Białymstokiem brutalnie przypomina mi, czemu przez blisko dekadę byłem klientem Plusa, a teraz dobierając ofertę rozważam wyłącznie plany Plusa i Play’a.

Jeżeli Orange nadal będzie miał w ofercie równie atrakcyjne plany jak ten opisywany i poprawi swój zasięg w mniej uczęszczanych miejscach, zapewne nikt nie będzie zastanawiał się, którą ofertę powinien wybrać. Po prostu wybierze Orange.