Tech  / News

Świetna zmiana w Mobile Vikings. Od teraz za wysłanie MMS nie zapłacisz ani grosza

Czy ktoś na sali wysyła jeszcze MMS-y? Osobiście nie pamiętam kiedy sam wysłałem ostatniego, ale nie zapominajmy, że na technologicznych geekach świat się nie kończy i nadal są osoby, które zdjęcia przesyłają sobie właśnie w ten sposób, zamiast korzystać z internetowych komunikatorów. Tym osobom spodoba się nowa oferta Mobilnych Vikingów.

MMS to dość droga impreza, szczególnie jeśli mamy karty prepaidowe z niewielką kwotą na koncie. Jedno przesłane zdjęcie to zazwyczaj koszt około 50 groszy, więc łatwo sobie przeliczyć, ile możemy stracić chcąc podzielić się np. całym albumem ze zdjęciami z wakacji.

Od teraz MMS w Mobile Vikings wyślesz za darmo.

Mobilni Vikingowie wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów i dodają pakiet darmowych MMS-ów do doładowań za 19, 24 lub 29 zł. Usługa włączy się wraz z innymi bonusami, więc nie musimy wpisywać żadnych dodatkowych kodów. Nie skorzystają z jej tylko ci, którzy doładują telefon za 10 zł. Tutaj nadal koszt wysłania MMS-a będzie wynosił 50 groszy. Usługa ważna jest przez 31 dni od daty aktywacji.

W oficjalnym komunikacie firmy, Bartek Graboski, Head of New Business Mobile Vikings tak komentuje wprowadzenie nowej oferty:

Słuchamy uwag naszych użytkowników, którzy często zarzucali nam, że mamy jedną z droższych stawek za MMS-a na rynku. Chcąc spełnić ich życzenie, zdecydowaliśmy się dołożyć do naszej oferty darmowy nielimitowany pakiet MMS-ów. Lubimy zaskakiwać i modyfikować ofertę na potrzeby naszej społeczności, bo zależy nam na Vikingach i ich komforcie.

A komfort z pewnością dla wielu osób będzie znaczący, tym bardziej, że bezpłatne MMS-y wyślemy nie tylko do Vikingów czy sieci Play, ale do wszystkich operatorów.

Co tu dużo mówić: mała rzecz, a cieszy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst