Social media  / News

Duża awaria Twittera w Europie. Serwis nie działa m.in. w Polsce

157 interakcji
dołącz do dyskusji

Od ponad około 9:40 trwa awaria Twittera. Serwis praktycznie wcale nie działa.

Od ponad pół godzinny trwa awaria serwisu Twitter. Usługa społecznościowa jest niedostępna w Polsce oraz w części Europy. Skalę problemu obrazuje poniższa mapa.

Twitter nie działa - mapa obszarów objętych awarią

twitter nie działa
Twitter nie działa: mapa zgłoszeń problemów na downdetector.com

Centrum wsparcia technicznego Twittera wie już o problemie i pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Some users are currently experiencing problems accessing Twitter. We are aware of the issue and are working towards a resolution.

Awaria Twittera - jak zgłosić?

Status awarii można śledzić w serwisie downdetector.com. Downdetector to witryna zbierająca od użytkowników informacje o problemach technicznych popularnych usług sieciowych. Użytkownicy sami mogą zgłaszać awarie lub niepoprawne działanie danych funkcji, np. problem ze stroną internetową usługi lub aplikacją mobilną.

Informacje o poważnych problemach technicznych Twittera znajdziemy też na stronie status.twitter.com. Tam też kilka minut temu pojawiła się informacja o zarejestrowanych problemach oraz obietnica usunięcia awarii.

Informacji o awariach nie trzeba zgłaszać bezpośrednio do Twittera. Wyświetlająca się w razie problemów strona z komunikatem o problemach, sama w sobie jest już zgłoszeniem problemu - Twitter wie, że u nas coś nie zadziałało poprawnie.

Dzięki za informację - wkrótce to naprawimy i przywrócimy wszystko do normy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst