Gry  / News

Święta dla posiadaczy Xboksa zaczynają się wcześniej. Z takich promocji aż żal nie skorzystać

Dziś rozpoczyna się największa w tym roku wyprzedaż gier w Sklepie Xbox. Potrwa do 7 stycznia 2016 i obejmie ponad 200 tytułów na konsole Xbox One i Xbox 360. W wyprzedaży dostępne są stałe oferty tygodniowe, dostępne w dniach 22-28 grudnia i 29 grudnia – 7 stycznia, jak również zmieniające się codziennie oferty jednodniowe.

Posiadacze konsol Xbox otrzymują po raz pierwszy możliwość skorzystania ze zniżek na tegoroczne gry na wyłączność na Xbox One, w tym Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6, Gears of War: Ultimate Edition i Rare Replay. Dodatkowo, w ofercie znajdą się tegoroczne bestsellery, wśród nich Fallout 4, Call of Duty: Black Ops III, Assassin’s Creed Syndicate i wiele innych. Posiadacze konsol Xbox One mogą również skorzystać ze zniżek na gry z konsoli Xbox 360, dostępne we wstecznej kompatybilności. Obniżka cen sięga 60 procent, a wybrane gry zostaną przecenione powyżej 60-procentowego rabatu. Abonenci Xbox Live Gold mogą liczyć na dodatkowe 10 proc. zniżki.

Aktualna oferta znajduje się na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/countdown. Listę tytułów znajdziecie pod koniec notki, ode mnie kilka wyróżnień:

Halo 5: Guardians (20 proc. zniżki)

halo 5 guardians 3

Nowe Halo pod paroma względami jest dość rozczarowujące. Po raz pierwszy historia nie jest tak angażująca, by maskować pewne uproszczenia. I, po raz pierwszy, cliffhanger zamiast pasjonować, irytuje. Nie zmienia to jednak faktu że tryb dla jednego gracza to szybka, fascynująca jazda bez trzymanki, a tryb wieloosobowy Warzone to, jak dla mnie, najfajniejsza innowacja w sieciowych strzelankach od lat.

Grand Theft Auto V (30 proc. zniżki)

grand theft auto v pc gta v pc 13

To najprawdopodobniej najbardziej miałkie fabularnie GTA od lat. Jest też największe, najbardziej widowiskowe, a tak zwany endgame wydaje się nie mieć końca. Tak jak kolejne dodatki do trybu sieciowego GTA Online, który, wydawać by się mogło, nie zostanie „nigdy” zaniedbany.

Mad Max (25 proc. zniżki)

Mad Max 3

Ta gra została wydana w złym czasie. A konkretniej: za wcześnie. Jest wyraźnie zbyt niedokończona, by móc stawiać ją wśród „gier roku”. Ale o geniusz się ociera i to bardzo często. To pierwsza gra od dawna, która przypomina o prawdziwych, mrocznych postnuklearnych pustkowiach. Fallout, przy całej swojej wspaniałości, jest na to zbyt groteskowy.

Ori and the Blind Forrest (40 proc. zniżki)

ori

To jedna z najlepszych gier od lat. Tak, ta „niezależna” platformówka stoi u mnie znacznie wyżej w rankingu niż większość, jeżeli nie wszystkie, wysokobudżetowych produkcji. Niesamowita muzyka, cudowne udźwiękowienie, bajeczna, ręcznie robiona grafika, wzruszająca fabuła, a na deser, tak po prostu, świetnie zaprojektowana, wymagająca gra platformowa.

Rise of the Tomb Raider (25 proc. zniżki)

Tomb Raider

Tęsknisz za Indianą Jonesem? Nowy Tomb Raider wypełni pustkę i zabierze cię na fantastyczną, wciągającą przygodę. To piękna gra, której największą bolączką może być tylko brak trybu wieloosobowego, co powoduje, że po ukończeniu fabuły i realizacji wszystkich zadań pobocznych nie ma już co robić. Co nie zmienia faktu, że oferowana przez tę grę przygoda jest warta i twojego czasu i twoich pieniędzy.

Xbox One

Xbox 360

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst