REKLAMA

Te filmy obejrzysz w święta za darmo. Oto co przygotowały dla nas polskie serwisy VOD

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia polskie serwisy VOD przygotowały kilka niespodzianek, które umilą czas spędzony przed ekranem telewizora, komputera, czy tabletu. Coś dla siebie znajdą zarówno fani kina, jak i najmłodsi telewidzowie.

08.12.2015 13.52
CDA Premium
REKLAMA
REKLAMA

Paczka filmów od IPLA.tv

Ipla.tv przygotowała świąteczną paczkę filmów z myślą o kinomanach. W serwisie znajdziemy 10 pozycji, które można obejrzeć zupełnie za darmo do 31 grudnia br. Filmy nie są nowościami, ale jesto do dobra okazja do nadrobienia kinowych zaległości.

ipla

W kinowej paczce znajdziemy polski kryminał pt. „Sęp”, głośny film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Francuski numer” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, „Półmrok” w reżyserii Craiga Rosenberga (twórcy „Po zachodzi słońca”, „Nieproszonych gości” i „Uśpionych”), „Pułapkę” Davida Slade’a (znanego m.in. z seriali: „Breaking Bad” oraz „Hannibal”), głośną „Salę Samobójców” Jana Komasy, dramat historyczny Władimira Chotinienki pt. „Rok 1612”, komedię obyczajową Michała Kwiecińskiego (twórcy „Miasta 44” i „Katynia”) pt. „Statyści”, „Quo vadis” w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, a także animację „Biała i Strzała podbijają kosmos”.

Wszystkie wymienione filmy można obejrzeć za darmo w przeglądarce internetowej na komputerach, a także w aplikacji IPLA na tabletach, smartfonach, telewizorach Smart TV, oraz na dekoderach Cyfrowego Polsatu podłączonych do Internetu.

Prezent dla najmłodszych w Player.pl

Z kolei jeśli jesteś w trakcie przedświątecznej gorączki i chcesz na ten czas znaleźć zajęcie dla dzieci, możesz skorzystać ze świątecznej oferty serwisu player.pl. Player przygotował prezent, w którym po wykupieniu pakietu Player KIDS za 4,99 zł otrzymuje się nie miesiąc, a dwa miesiące dostępu. Innymi słowy, drugi miesiąc wychodzi za darmo.

player KIDSW pakiecie Player KIDS znajdują się wyselekcjonowane bajki, które można oglądać bez przerw na reklamy. Pakiet obejmuje ok. 80 tytułów trwających łącznie ok 400 godzin. Są to zarówno bajki dla dzieci w formie seriali, jak i pełnometrażowe filmy animowane.

W pakiecie można obejrzeć m.ni. „Jak wytresować smoka”, „Baranka Shaun”, „Lego Friends”, „Lego Chima”, „Lego Ninjago”, „Agi Bagi”, „Pogodusie”, „Smerfy”, „Świnkę Peppę”, „Kosmoloty”, czy też kultową bajkę „Sąsiedzi”.

REKLAMA

Bajki można oglądać w przeglądarce internetowej na komputerze lub na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV w aplikacji Player.pl. Przed zakupem warto się upewnić, czy aplikacja na twoim Smart TV na pewno obsługuje pakiety w aplikacji Player.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA