Sprzęt  / Lokowanie produktu

Uwolnij moc kreatywności! Wygraj jedną z czterech drukarek HP Ink Advantage 5645

104 interakcji
dołącz do dyskusji

Z okazji premiery filmy Gwiezdne wojny i partnerstwa marki HP w tym wydarzeniu mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są cztery drukarki Ink Advantage 5645 w specjalnych zestawach dla miłośników sagi (ze specjalnym papierem do naprasowanek na koszulki i grafikami Star Wars).

Uwolnij moc kreatywności!

Teraz do wybranych drukarek IA w zestawie od HP mamy 12 papierów transferowych na koszulki oraz grafiki z najnowszego filmu Gwiezdne wojny. Promocją objęte są modele: Ink Advantage 5645, Ink Advantage 5575 oraz Ink Advantage 4553.

Możecie zawalczyć o najnowszy model Ink Advantage 5645 uwalniając swoją kreatywność. Kto by nie chciał takich gadżetów!

hp-konkurs-3

Zadanie jest proste, aby wygrać należy wymyślić i przedstawić w dowolnej formie kreatywne, alternatywne zakończenie nowej części Gwiezdnych wojen.

Zgłoszenie konkursowe może być opowiadaniem, zdjęciem, filmem, animacją, rymowanką, historyjką, wierszem, tweetem lub inną pracą artystyczną. W celu publikacji zgłoszenia można skorzystać z wybranego przez siebie serwisu społecznościowego (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram lub Vine) – należy jednak w komentarzu pod tym wpisem zamieścić link do pracy znajdującej się w jednym z wymienionych wyżej serwisów społecznościowych.

Praca umieszczona w mediach społecznościowych musi być dostępna publicznie i zawierać w podpisie hasło „HP i Gwiezdne wojny”. Konto autora lub/i post z pracą musi być dostępny dla wszystkich oglądających, a nie np. “tylko dla znajomych”.

Wypełniając formularz dodawania komentarza, należy w odpowiednim polu podać poprawny adres e-mail – w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Drukarki HP Ink Advantage 5645 trafią do 4 najbardziej kreatywnych osób!

Konkurs trwa od dnia 18.12.2015 do 01.01.2016 r. Rozpoczęcie nastąpi w dniu 18.12.2015 r. (tj. piątek) z momentem publikacji wpisu na łamach Spider’s Web, który go zapowiada. Konkurs potrwa do 01.01.2016 r. (tj. piątek) do godziny 18:00.

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na łamach Spider’s Web do 15.01.2016 r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na tutaj.

Poznaj lepiej drukarkę HP Ink Advantage 5645

Teraz zostaje tylko udać się do kina, obejrzeć „Przebudzenie Mocy”, a potem uwolnić własną moc kreatywności, tworząc alternatywne zakończenie opowieści. Powodzenia, i oczywiście…

Niech moc będzie z wami.

Aktualizacja - rozwiązanie konkursu

Nagrody wygrywają:

  • Orest Kletke
  • Weronika Synowiec
  • Cadavre
  • matylka

Wysłałem do Was maile, aby ustalić szczegóły dotyczące przekazania nagród.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst