1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Uwolnij moc kreatywności! Wygraj jedną z czterech drukarek HP Ink Advantage 5645

Lokowanie produktu

Z okazji premiery filmy Gwiezdne wojny i partnerstwa marki HP w tym wydarzeniu mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są cztery drukarki Ink Advantage 5645 w specjalnych zestawach dla miłośników sagi (ze specjalnym papierem do naprasowanek na koszulki i grafikami Star Wars).

18.12.2015
18:21
Uwolnij moc kreatywności! Wygraj jedną z czterech drukarek HP Ink Advantage 5645

Uwolnij moc kreatywności!

Teraz do wybranych drukarek IA w zestawie od HP mamy 12 papierów transferowych na koszulki oraz grafiki z najnowszego filmu Gwiezdne wojny. Promocją objęte są modele: Ink Advantage 5645, Ink Advantage 5575 oraz Ink Advantage 4553.

Możecie zawalczyć o najnowszy model Ink Advantage 5645 uwalniając swoją kreatywność. Kto by nie chciał takich gadżetów!

hp-konkurs-3

Zadanie jest proste, aby wygrać należy wymyślić i przedstawić w dowolnej formie kreatywne, alternatywne zakończenie nowej części Gwiezdnych wojen.

Zgłoszenie konkursowe może być opowiadaniem, zdjęciem, filmem, animacją, rymowanką, historyjką, wierszem, tweetem lub inną pracą artystyczną. W celu publikacji zgłoszenia można skorzystać z wybranego przez siebie serwisu społecznościowego (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram lub Vine) – należy jednak w komentarzu pod tym wpisem zamieścić link do pracy znajdującej się w jednym z wymienionych wyżej serwisów społecznościowych.

Praca umieszczona w mediach społecznościowych musi być dostępna publicznie i zawierać w podpisie hasło „HP i Gwiezdne wojny”. Konto autora lub/i post z pracą musi być dostępny dla wszystkich oglądających, a nie np. “tylko dla znajomych”.

Wypełniając formularz dodawania komentarza, należy w odpowiednim polu podać poprawny adres e-mail – w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Drukarki HP Ink Advantage 5645 trafią do 4 najbardziej kreatywnych osób!

Konkurs trwa od dnia 18.12.2015 do 01.01.2016 r. Rozpoczęcie nastąpi w dniu 18.12.2015 r. (tj. piątek) z momentem publikacji wpisu na łamach Spider’s Web, który go zapowiada. Konkurs potrwa do 01.01.2016 r. (tj. piątek) do godziny 18:00.

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na łamach Spider’s Web do 15.01.2016 r.

Poznaj lepiej drukarkę HP Ink Advantage 5645

Teraz zostaje tylko udać się do kina, obejrzeć „Przebudzenie Mocy”, a potem uwolnić własną moc kreatywności, tworząc alternatywne zakończenie opowieści. Powodzenia, i oczywiście…

Niech moc będzie z wami.

Aktualizacja - rozwiązanie konkursu

Nagrody wygrywają:

  • Orest Kletke
  • Weronika Synowiec
  • Cadavre
  • matylka

Wysłałem do Was maile, aby ustalić szczegóły dotyczące przekazania nagród.

Lokowanie produktu
Najnowsze