Operatorzy  / Lokowanie produktu

Nie musisz kupować prezentów na święta. Możesz je wygrać w błyskawicznym konkursie Huawei i T-Mobile

To już ostatnia chwila na kupno świątecznych prezentów, także tych dla siebie. Jeżeli poczekasz z zakupami jeszcze kilka dni, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych zastaniesz tylko puste półki i… nie kupisz sobie absolutnie nic. W tej sytuacji warto pokusić się o korzystanie nawet z niestandardowych rozwiązań, takich jak wzięcie udziału w konkursie T-Mobile i Huawei.

W konkursie wziąć udział każdy użytkownik Twittera. Ten serwis społecznościowy nie jest tak popularny jak Facebook, więc w porównaniu do innych konkursów szanse na wygraną są całkiem duże. Jeżeli chcesz wygrać nagrodę, musisz tylko napisać o swoim wymarzonym prezencie w tweecie oraz zrobić jego zdjęcie, by pokazać do swoim bliskim. Post oznacz jednym z trzech hashtagów: #DrogiMikolaju #OdMikolajaChce lub #BezRozczarowan i zamieść wzmiankę profili @TMobilePolska oraz @Huawei_Consumer.

Osoby, które udostępnią najciekawsze pomysły, będą mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Za pierwsze miejsce można otrzymać flagowy smartfon Huawei P8, za drugie mniejszy Huawei P8 Lite, a za trzecie opaskę Huawei Talkband B2. Dodatkowo do każdej nagrody dołączona jest koszulka. A nawet jeśli wam się nie powiedzie, w delikatny sposób powiadomicie bliskich o tym, co chcecie otrzymać na święta. W ten sposób ułatwicie im wybór odpowiedniego podarku i nie rozczarujecie się w wigilijny wieczór.

Konkurs trwa od piątku 11.12 godz. 10:00 aż do 22.12, do godz. 15:00. Tuż przed Gwiazdką, bo 23.12, organizatorzy opublikują listę zwycięzców. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie udostępnionym przez organizatorów. Sam chyba też wezmę w nim udział, bo nie wiem, jak zasugerować swojej drugiej połówce inteligentną wagę od Xiaomi. Komu jak komu, ale mi się naprawdę przyda.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst