1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nie musisz kupować prezentów na święta. Możesz je wygrać w błyskawicznym konkursie Huawei i T-Mobile

Lokowanie produktu

To już ostatnia chwila na kupno świątecznych prezentów, także tych dla siebie. Jeżeli poczekasz z zakupami jeszcze kilka dni, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych zastaniesz tylko puste półki i… nie kupisz sobie absolutnie nic. W tej sytuacji warto pokusić się o korzystanie nawet z niestandardowych rozwiązań, takich jak wzięcie udziału w konkursie T-Mobile i Huawei.

14.12.2015
10:47
Wystarczy jeden tweet, by zagrać o najnowszy sprzęt Huawei

W konkursie wziąć udział każdy użytkownik Twittera. Ten serwis społecznościowy nie jest tak popularny jak Facebook, więc w porównaniu do innych konkursów szanse na wygraną są całkiem duże. Jeżeli chcesz wygrać nagrodę, musisz tylko napisać o swoim wymarzonym prezencie w tweecie oraz zrobić jego zdjęcie, by pokazać do swoim bliskim. Post oznacz jednym z trzech hashtagów: #DrogiMikolaju #OdMikolajaChce lub #BezRozczarowan i zamieść wzmiankę profili @TMobilePolska oraz @Huawei_Consumer.

Osoby, które udostępnią najciekawsze pomysły, będą mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Za pierwsze miejsce można otrzymać flagowy smartfon Huawei P8, za drugie mniejszy Huawei P8 Lite, a za trzecie opaskę Huawei Talkband B2. Dodatkowo do każdej nagrody dołączona jest koszulka. A nawet jeśli wam się nie powiedzie, w delikatny sposób powiadomicie bliskich o tym, co chcecie otrzymać na święta. W ten sposób ułatwicie im wybór odpowiedniego podarku i nie rozczarujecie się w wigilijny wieczór.

Konkurs trwa od piątku 11.12 godz. 10:00 aż do 22.12, do godz. 15:00. Tuż przed Gwiazdką, bo 23.12, organizatorzy opublikują listę zwycięzców. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie udostępnionym przez organizatorów. Sam chyba też wezmę w nim udział, bo nie wiem, jak zasugerować swojej drugiej połówce inteligentną wagę od Xiaomi. Komu jak komu, ale mi się naprawdę przyda.

Lokowanie produktu
Najnowsze