REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wyjątkowa okazja dla smartfonowych graczy - świetny pad za śmieszne pieniądze

Smartfony i tablety coraz częściej zastępują nam konsole do gier. Jedną z największą wad grania na urządzeniu mobilnym jest komfort sterowania, a raczej jego brak. Mimo że twórcy gier coraz większą wagę przywiązują do poprawienia sterowania w swoich produkcjach, w większość tytułów wygodniej będzie się grać na padzie. Teraz można tego typu akcesorium kupić za niezwykle niską kwotę.

14.12.2015
14:03
Wyjątkowa okazja dla smartfonowych graczy - świetny pad za śmieszne pieniądze
REKLAMA
REKLAMA

Wystarczy zamówić SteelSeries Free Mobile Wireless Controller na tej stronie i przy realizacji zamówienia wpisać kod promocyjny "OKAZJA". Wówczas cena akcesorium spadnie z 99 do 29 zł i okaże się wyjątkowo atrakcyjna. Do ceny pada należy doliczyć koszt przesyłki, który wynosi nie mniej niż 9,90 zł.

SteelSeries Free Mobile Wireless Controller - co warto wiedzieć?

Główne cechy tego gadżetu to małe wymiary, możliwość przypisania klawiszy do konkretnych akcji oraz akumulator pozwalający na 10-20 godzin gry. Ponadto urządzenie jest wyposażone w klasyczny układ klawiszy, na który składają się dwa analogowe joysticki, D-Pad, dwa spusty oraz blok akcji składający się z czterech przycisków.

Urządzenie jest kompatybilne z różnymi platformami i współpracuje ze sprzętami opartymi na platformach Android (4.3 i nowsze), iOS (7 i nowsze), PC (Windows 7 i nowsze) oraz OS X (10.9 i nowsze). Nie powinny go zatem kupować osoby, które mają smartfony wyposażone w system Windows 10 Mobile oraz Windows Phone. Na urządzeniach z tymi systemami nie będzie on działał.

REKLAMA

Sam jakiś czas temu poważnie rozważałem kupno tego akcesorium i pewnie bym się na to zdecydował, gdyby nie fakt, że w prezencie otrzymałem o wiele bardziej rozbudowany model pada. Jestem jednak pewien, że w tak niskiej cenie nie da się znaleźć równie ciekawego akcesorium jak tutaj wymieniony model.

Opinie użytkowników na temat tego urządzenia również są bardzo dobre. Co prawda część z nich narzeka na brak kompatybilności kontrolera z niektórymi urządzeniami, ale zdecydowana większość chwali go za bardzo dobrą jakość wykonania, bezproblemowe działanie oraz zgodność z wieloma tytułami obecnymi na rynku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA