REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Świąteczne szaleństwo w wykonaniu OnePlus: niższe ceny i OnePlus Two dostępny od ręki

Sezon przedświąteczny już w pełni, Mikołajki za rogiem, szał prezentów, gorączka zakupów, te sprawy, a tymczasem kolejne firmy dwoją się i troją, żeby przyciągnąć klientów właśnie na swoją stronę. Nie inaczej jest w przypadku OnePlus, którego flagowy OnePlus Two w końcu stanie się łatwo dostępny.

03.12.2015
19:50
OnePlus Two w końcu bez zaproszeń
REKLAMA
REKLAMA

OnePlus Two to naprawdę dobre urządzenie - może nie przystające do całego hype’u, który zrobili wokół niego jego twórcy, ale nadal rewelacyjny przykład dobrze dobranej ceny do jakości urządzenia. Problemem jednak była dostępność urządzenia, a konkretnie nie lubiany przez wszystkich system zaproszeń do zakupu „zabójcy flagowców”.

Jako że święta za pasem, a OnePlus dodatkowo celebruje swoje drugie urodziny, już w ten piątek kupimy flagowego OnePlus Two bez zaproszenia. Na tym jednak nie koniec.

OnePlus Two pozostanie w stałej dystrybucji bez zaproszeń.

To bardzo duża zmiana i bez wątpienia krok w dobrą stronę, a także solidny wabik na klientów, którzy przekładali decyzję zakupową właśnie z powodu zaproszenia. Ten weekend to także najlepszy dzień, żeby zrobić też inne zakupy w sklepie OnePlus, gdyż młoda, chińska firma przygotowała sporą obniżkę także na inne produkty.

A zatem, za akcesoria do OnePlus Two zapłacimy o połowę mniej (także za wykonane z różnych materiałów etui), za akcesoria do poprzedniego OnePlus One aż do 90% mniej, a pozostałe akcesoria doczekają się przeceny o 10%.

Jakby tego wszystkiego było mało, to między 5 a 7 grudnia będzie także można kupić bez zaproszenia smartfon OnePlus X, czyli urządzenie o niebywale wysokiej jakości wykonania jak na swoją cenę i bardzo przyzwoitej specyfikacji. Po 7 grudnia, wzorem poprzednich smartfonów OnePlus, również model X będzie dostępny bez zaproszeń w wybrane dni. Z pewnością z czasem tak jak i OnePlus Two trafi do ogólnej dystrybucji. Firma gwarantuje, iż wszystkie zakupy dokonane w ten weekend dotrą do klientów przed Świętami, więc jeśli jeszcze nie macie prezentów dla siebie czy swoich najbliższych, warto przejrzeć ofertę OnePlus.

OnePlus Two w opcji z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej kosztuje 1699 zł + koszty wysyłki, a mający 16 GB pamięci i 3 GB RAM OnePlus X - 1149 zł + przesyłka. W obydwu przypadkach warto jest poważnie rozważyć zakup, szczególnie w ten weekend, korzystając z promocji. I jedno i drugie urządzenie na pewno przypadnie do gustu nabywcom, a co ważniejsze, bez problemu posłuży przez najbliższy rok, a może nawet i więcej.

A jeśli nadal szukasz alternatywy, zapraszamy do naszego poradnika prezentowego - tam z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA