1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Sprzęt

Znamy polską cenę i datę premiery Motoroli Moto 360

Następca bardzo popularnego smartwatcha z Android Wear, Moto 360, jest już na rynku od kilku miesięcy, lecz dotychczas nie znaliśmy daty jego premiery w naszym kraju. Podczas gdy spodziewaliśmy się raczej początku 2016 roku, okazuje się, że wcale nie będziemy musieli na nową Motorolę długo czekać.

Znamy datę polskiej premiery Moto 360 v2

W tym roku zamiast jednego, uniwersalnego modelu, Motorola postawiła na różnorodność. Przede wszystkim widać to w wariantach modelu, które są aż trzy - sportowy, oraz klasyczny o dwóch rozmiarach koperty, 42 i 46 mm. Każdy z wariantów pracuje pod kontrolą Snapdragona 400, 512 MB RAM i 4 GB pamięci wbudowanej, a na ich pokładzie znajduje się oczywiście system Android Wear. Nowością jest czas pracy na jednym ładowaniu, który ma wzrosnąć z jednego do dwóch dni.

Motorola Moto 360 v2 zadebiutuje w Polsce już w przyszłym tygodniu.

Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekali na premierę tego smartwatcha w Polsce, będą mogli go nabyć już w przyszłym tygodniu. Jak poinformował nas polski oddział firmy, zegarek powinien pojawić się w dystrybucji mniej więcej w połowie tygodnia, w cenach od 1259 zł do 1439 zł, zależnie od wersji.

Oficjalna premiera medialna będzie miała miejsce we wtorek, a my też tam będziemy ze Spider’s Web, żeby przekazać swoje pierwsze wrażenia. Oczywiście potem poddamy zegarek standardowym testom i sprawdzimy, czy nasze odczucia pokryją się z odczuciami zagranicznych recenzentów, którzy nową Moto 360 oceniają bardzo wysoko.