REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - pogaduszki w kantynie, czyli dyskusje, teorie, opinie i spoilery

Przebudzenie Mocy trafiło już do kin i bez dwóch zdań to najgłośniejsza premiera kinowa tego roku. Już wczoraj minutę po północy odbyły się pokazy dla największych fanów, a dzisiaj kina w całym kraju przeżywają prawdziwe oblężenie. Z pewnością po seansie w waszych głowach krąży masa pytań, chcecie porozmawiać i pospekulować z innymi widzami - nie patrząc już na spoilery i bez owijania w bawełnę. Zapraszamy do dyskusji.

18.12.2015
22:26
Przebudzenie Mocy - dyskusja, spoilery, teorie, opinie
REKLAMA
REKLAMA

Gwiezdne wojny to bez dwóch zdań światowy fenomen. Film z lat 70-tych ubiegłego wieku to dzieło ponadczasowe, a Odległa Galaktyka nakreślona przez George’a Lucasa zaczęła żyć własnym życiem.

Nowy epizod opowiada o dalszych losach głównych bohaterów oryginalnej trylogii. Han, Leia i Luke muszą wreszcie pójść na zasłużoną emeryturę i ustąpić miejsca nowego pokoleniu nieopierzonych herosów.

Do samej premiery udało się utrzymać w tajemnicy większość fabuły nowego epizodu. Film w dodatku zakończył się okrutnym cliffhangerem, a wiele scen można interpretować na kilka różnych sposobów.

Zapraszamy czytelników Spider’s Web do dyskusji na temat Przebudzenia Mocy. Tak jak przy poprzednich tekstach - recenzji, kompendium wiedzy i felietonie - prosiłem o powstrzymanie się od pisania spoilerów, tak dzisiaj już nie musicie sobie żałować.

Sam mam kilka teorii dotyczących motywacji i historii kilku bohaterów i chętnie poddam je pod Waszą krytykę.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA