REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Nauka

Wyjątkowy noworoczny prezent od wydawnictwa naukowego: ponad 50 tysięcy ebooków za darmo

Springer to mające duże tradycje wydawnictwo zajmujące się wydawaniem podręczników i książek akademickich. Założone w 1842 roku w Berlinie przez Juliusa Springera, do dziś zajmuje się publikowaniem książek naukowych i podręczników - teraz pod nazwą Springer Science+Business Media.

30.12.2015
11:38
ebooki
REKLAMA
REKLAMA

Tuż przed końcem roku wydawnictwo przygotowało nam niemałą niespodziankę. Spośród dostępnych jako ebooki pozycji bardzo wiele, bo ponad 56 tys. książek i publikacji dostępnych jest za darmo - większość do ściągnięcia jako PDF.

Wybór dostępnych publikacji to w większości pozycje starsze (wśród opracowań i podręczników przewagę mają pozycje starsze niż 10 lat), ale i dużo nowych, krótszych publikacji naukowych. Podzielone na kategorie takie jak medycyna, informatyka, czy matematyka, są łatwe w wyszukiwaniu i sortowaniu. Publikacji dotyczących np. sztucznej inteligencji jest prawie trzy tysiące tytułów.

springer

Czy te książki mogą się komuś przydać? Na pewno zainteresowanym danym tematem, którzy chcą pogłębić wiedzę, jak również poznać teoretyczne podstawy wielu ciekawych dziedzin. W wielu dziedzinach książki i podręczniki po 10 latach wciąż pozostają aktualne (np. w matematyce).

REKLAMA

Aby zobaczyć dostępne w języku angielskim publikacje, należy udać się pod ten adres: rd.springer.com

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA