1. Spider's Web
  2. Technologie

Wybierz to, co najbardziej lubisz i wygraj prezent pod choinkę!

Lokowanie produktu

Święta coraz bliżej, w sklepach coraz większe kolejki, więc wypadałoby w końcu przygotować prezenty dla najbliższych nam osób. Jednak zamiast dołączać do tłumów w galeriach handlowych, lub oczekiwać na wiecznie spóźnionych kurierów z przedświątecznymi zamówieniami, warto zawalczyć o świąteczne nagrody, które idealnie odnajdą się pod choinką.

11.12.2015
12:28
Wybierz to, co najbardziej lubisz i wygraj prezent pod choinkę!

Szymon Radzewicz i Dawid Kosiński rozdarli już szaty o to, która konsola oferuje więcej, porównując ze sobą dwie generacje Playstation. Dla tych, którzy nie doczytali końcówki ich porównania dość uważnie, pozwolę sobie powtórzyć dobrą wiadomość - konsolę PS4 można wygrać w konkursie Ceneo! Ale nie tylko ją.

Wystarczy wejść na CeneoWybory.pl i wybrać to, co najbardziej lubisz.

konsola-sony-playstation-3-czy-playstation-4 (4)

Aby wziąć udział w konkursie, musimy wybrać przedmioty, które lubimy bardziej, głosując w trzech kategoriach z wielu możliwych, np. mobile, książki, łazienka, czy sport. W każdej z kategorii wybieramy nasze osobiste preferencje (czy wolisz książkę papierową, czy e-book?), a udzielenie odpowiedzi daje nam szansę na wygranie jednej z kilku świetnych nagród. Do wygrania są:

  • Skuter Romet
  • Smartfon Samsung Galaxy (2x)
  • Tablet Samsung Galaxy Tab (3x)
  • Konsola PS4

Jak widać nagrody są warte zachodu, a kilka kliknięć i zdradzenie swoich preferencji nic nie kosztuje. Co więcej, gdy już zagłosujemy, na CeneoWybory możemy się także zapoznać z listą produktów i sklepów roku.

Jeśli nadal nie wiesz, co kupić bliskiej osobie na prezent ani gdzie dokonać zakupów, takie zestawienie może się okazać bardzo pomocne - znajdziesz tam rekomendacje produktów z wielu kategorii, oraz ranking zaufanych sklepów, stworzony na podstawie tysięcy ocen konsumentów.

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak życzyć powodzenia w wygrywaniu nagród i odnalezienia trafionych inspiracji na prezent, który przypadnie obdarowanemu do gustu.


//

//

//

//

Lokowanie produktu
Najnowsze