REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

PlayStation 4 wraca do Biedronki - ta sama cena, ta sama konsola, ale lepsze gry

Jesienna promocja Biedronki i Sony Polska, dzięki której mogliśmy kupić konsolę PlayStation 4 z dyskiem 1 TB oraz trzema grami na start, okazała się spektakularnym sukcesem. Oba podmioty idą za ciosem, przedstawiając nowy, świąteczny zestaw w tej samej cenie, ale z ciekawszymi grami wideo.

09.11.2015
13:26
playstation 4
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafił nowy katalog reklamowy sieci sklepów Biedronka. W środku znajdziecie całą stronę poświęconą PlayStation 4 z powiększonym dyskiem twardym, o pojemności jednego terabajta. Do zestawu z konsolą będą dodawane trzy gry – God of War III HD Remaster, The Last of Us Remastered oraz Bloodborne.

Tym razem Sony pokazuje, co ma najlepszego w katalogu produkcji na wyłączność.

The Last of Us to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Ulepszona i dopracowana edycja Remastered to świetna oferta na start dla każdego dojrzałego miłośnika konsol. Wymagające Bloodborne to także oferta skierowana dla bardziej hardkorowego, doświadczonego gracza. Odmianą dla poważnej narracji oraz wysokiego poziomu trudności jest oczywiście God of War III HD, w którym wcielamy się w boga wojny – Kratosa.

PlayStation 4 biedronka

Jak możemy przeczytać w katalogu reklamowym, świąteczny zestaw z konsolą PlayStation 4 oraz trzema grami na start pojawi się w wybranych marketach Biedronki od 23 listopada.

REKLAMA

Tak jak w przypadku poprzedniej oferty z konsolą Sony, można spodziewać się dużego zainteresowania ze strony klientów sieci sklepów. Jeżeli więc szukacie świetnego prezentu dla bliskiego wam gracza – warto zaznaczyć sobie datę w kalendarzu. Te 1699 zł za PlayStation 4 o powiększonej pojemności wraz z trzema grami na wyłączność to naprawdę dobra, korzystna cena.

* Podesłał Bungo

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA