REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Social media

Policja wystawia list gończy za “młodym milionerem”. Piotr Kaszubski odpowiada na Facebooku: “proszę o zmianę zdjęcia (...) niekorzystnie na nim wyszedłem”

O Piotrze Kaszubskim mogłeś słyszeć, ale nie musiałeś. Nie wierzę jednak, że jakimś cudnem nie słyszałeś o “najmłodszym polskim milionerze”, czyli “cudownym polskim chłopcu, który wszystko, czego dotknie, zamienia w banknoty”. Ten pan ma teraz problemy, ale… najwyraźniej zanadto się nimi nie przejmuje.

Wideo na facebooku
REKLAMA
122 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Piotr Kaszubski wypłynął do przestrzeni medialnej jako “najmłodszy polski milioner”. Niesiony na plecach Pudelka, wielu portali i tabloidów, zaistniał w mediach. Wraz ze sławą przyszła pora na naprawdę wielkie pieniądze.

Swego czasu Kaszubski stał się największym reklamodawcą w polskiej prasie.

Co reklamował? No właśnie…

Piotr Kaszubski wprowadził do sprzedaży m.in. White Time - wybielacz do zębów. Produkt został uznany za niebezpieczny i nielegalny, co zrodziło problemy.

Teraz Kaszubski znalazł się na celowniku policji, która wystawiła za nim list gończy. Strona policja.pl co chwilę pada z przeciążenia, ale gdy tylko otworzy się poprawnie, możemy na niej przeczytać, że policjanci z mokotowskiej komendy szukają 23-letniego Piotra Kaszubskiego, który ukrywa się przed organami ścigania. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Mokotowie poszukują 23-letniego Piotra Kaszubskiego. Mężczyzna jest poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z Komendą Policji na Mokotowie, ul. Malczewskiego 3/5/7 osobiście, telefonicznie pod numerami (22) 603 11 28, 22 603 11 55, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej mokotow@policja.waw.pl

Obok tej krótkiej notatki zamieszczono zdjęcie podejrzanego:

piotr-kaszubski

Właśnie ta fotografia sprowokowała Kaszubskiego, który całą sprawę postanowił skomentować na Facebooku.

Główny zainteresowany nie przejął się wystawionym za nim listem gończym i jedyne o co poprosił to… o zmianę fotografii zamieszczonej na stronie policji, gdyż jak uważa “niekorzystnie na niej wyszedł”.

Kaszubski ku uciesze facebookowych fanów zamieścił w Sieci inną fotkę.

REKLAMA

Wysłaliśmy do policji zapytanie, czy współpracuje z Facebookiem w celu zweryfikowania aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego Piotra Kaszubskiego. Czekamy na odpowiedź.

[stock] i facebook.com/kaszubski.piotr

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA