REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Policja wystawia list gończy za “młodym milionerem”. Piotr Kaszubski odpowiada na Facebooku: “proszę o zmianę zdjęcia (...) niekorzystnie na nim wyszedłem”

O Piotrze Kaszubskim mogłeś słyszeć, ale nie musiałeś. Nie wierzę jednak, że jakimś cudnem nie słyszałeś o “najmłodszym polskim milionerze”, czyli “cudownym polskim chłopcu, który wszystko, czego dotknie, zamienia w banknoty”. Ten pan ma teraz problemy, ale… najwyraźniej zanadto się nimi nie przejmuje.

17.11.2015
12:41
Wideo na facebooku
REKLAMA
REKLAMA

Piotr Kaszubski wypłynął do przestrzeni medialnej jako “najmłodszy polski milioner”. Niesiony na plecach Pudelka, wielu portali i tabloidów, zaistniał w mediach. Wraz ze sławą przyszła pora na naprawdę wielkie pieniądze.

Swego czasu Kaszubski stał się największym reklamodawcą w polskiej prasie.

//

Co reklamował? No właśnie…

Piotr Kaszubski wprowadził do sprzedaży m.in. White Time - wybielacz do zębów. Produkt został uznany za niebezpieczny i nielegalny, co zrodziło problemy.

Teraz Kaszubski znalazł się na celowniku policji, która wystawiła za nim list gończy. Strona policja.pl co chwilę pada z przeciążenia, ale gdy tylko otworzy się poprawnie, możemy na niej przeczytać, że policjanci z mokotowskiej komendy szukają 23-letniego Piotra Kaszubskiego, który ukrywa się przed organami ścigania. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Obok tej krótkiej notatki zamieszczono zdjęcie podejrzanego:

piotr-kaszubski

Właśnie ta fotografia sprowokowała Kaszubskiego, który całą sprawę postanowił skomentować na Facebooku.

Główny zainteresowany nie przejął się wystawionym za nim listem gończym i jedyne o co poprosił to… o zmianę fotografii zamieszczonej na stronie policji, gdyż jak uważa “niekorzystnie na niej wyszedł”.

//

Kaszubski ku uciesze facebookowych fanów zamieścił w Sieci inną fotkę.

REKLAMA

Wysłaliśmy do policji zapytanie, czy współpracuje z Facebookiem w celu zweryfikowania aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego Piotra Kaszubskiego. Czekamy na odpowiedź.

[stock] i facebook.com/kaszubski.piotr

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA