ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small

Pasja, perfekcja i wyobraźnia uchwycone na filmie. Znamy laureatów Guinness Awards

Patronat medialny

„Odkryj to, co niezwykłe” - po ponad miesiącu od startu konkursu organizowanego przez markę Guinness znamy już jego zwycięzców, którzy w krótkich materiałach wideo najlepiej oddali czym jest pasja, perfekcja i wyobraźnia.

26.11.2015 17.23
Przedstawiamy zwycięzców Guinness Awards!

Konkurs Guinnessa, który swoim patronatem objął także Spider’s Web, miał na celu nie tylko zaprezentowanie umiejętności wideograficznych uczestników, lecz przede wszystkim umiejętność pochwycenia chwili tak, aby została z nami nieco dłużej niż te momenty, które uwieczniamy zazwyczaj w mediach społecznościowych, a które… błyskawicznie giną w zalewie innych treści.

guinness-awards-gala-1

Konkurs ten był także doskonałą okazją dla uczestników, by poddać swoją kreatywność pod ocenę profesjonalnemu jury, w którego składzie znaleźli się Bodo Kox, Olga Frycz i Katarzyna Rosłaniec. Oprócz wartego 10 tys. złotych Grand Prix do wygrania była także nagroda za II miejsce, w wysokości 3 tys. złotych, oraz dwie nagrody specjalne - nagroda publiczności (zestaw gadżetów) a także nagroda specjalna Spider’s Web w wysokości 2 tys. złotych.

Swoje zgłoszenia, filmy o długości max. 60 sekund uczestnicy wrzucali poprzez aplikację Guinness Awards na Facebooku. Po wstępnej selekcji, Jury wybrało dwójkę zwycięzców:

1 miejsce - Grzegorz Jaśniak

//

2 miejsce - Miron Chomacki

//

Nagroda publiczności - Paulina Zmysłowska

//

Natomiast nagrodę Spider’s Web, którą w naszym imieniu na gali wręczył Karol Kopańko, przyznaliśmy… Mironowi Chomackiemu.

guinness-awards-gala-3

Który, jak łatwo zauważyć, został również doceniony przez konkursowe Jury. Swojej decyzji nie konsultowaliśmy z Jury w żaden sposób, możemy więc powiedzieć tylko za siebie, iż zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę właśnie temu wideo, gdyż naszym zdaniem bardzo dobrze ukazuje ono motyw przewodni - „Odkryj to, co niezwykłe” - z… lekkim twistem. Odkrywanie niezwykłego to nie zawsze wycieczki w dalekie kraje, sporty ekstremalne i nurkowanie na rafach koralowych.

To pozornie zwykłe rzeczy, spędzanie wspólnie czasu, dobra muzyka - czyli coś, co na co dzień nie zawsze potrafimy docenić. Do tego materiał Mirona jest naprawdę ciekawie zrealizowany, więc nie mieliśmy żadnej wątpliwości, że to właśnie do niego wędruje nasze wyróżnienie.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia zwycięskich nagrań, bo każde z nich jest jednakowo warte uwagi. A nam pozostaje tylko pogratulować zwycięzcom i życzyć dalszych sukcesów!

Patronat medialny
Najnowsze