REKLAMA

Android Wear będzie po polsku!

Na Google Play jest już dostępna nowa wersja aplikacji Android Wear, dzięki której dowiadujemy się jakie zmiany czekają ów system operacyjny. Jest kilka istotnych, ale jedna, z pozoru drobna, cieszy nas w szczególności.

09.11.2015 12.45
Android Wear będzie po polsku!
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja aplikacji Android Wear wprowadza kilka mniej lub bardziej istotnych zmian. Przebudowano ekran ustawień, wprowadzając nieco logiczniejszy podział na kategorie oraz dołączając nową do zarządzania prywatnością. Niestety, z niewiadomych przyczyn, zniknął moduł wizualizujący zużycie akumulatora przez urządzenie z Android Wear. Szkoda.

Jednak, jak udało się odkryć redakcji Android Police, w samej aplikacji znajdziemy też listę zmian z nowej wersji samego systemu Android Wear. Wprowadza on „obsługę urządzeń z głośnikiem, obsługę komunikatorów za pomocą głosu lub interfejsu dotykowego, nowe gesty nawigacji, lepsze zarządzanie akumulatorem i nowe wersje językowe”.

Te ostatnie są szczególnie ciekawe, bowiem w końcu pojawił się język polski!

REKLAMA


Zmiana mile widziana, ale i spóźniona. Zarówno Watch OS jak i Tizen porozumiewają się już z nami w naszym ojczystym języku. Choć warto pamiętać, że jeżeli chodzi o dostępność usług i wersji językowych w naszym kraju, to w ujęciu ogólnym Google nie ma się czego wstydzić.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA