REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Surface Pro 4 i Surface 3 oficjalnie w Polsce – oto ceny, data premiery i dostępność

Polska staje się kolejnym krajem, w którym komputery i tablety Surface będą oficjalnie sprzedawane, promowane i serwisowane. Niestety, sprzęt jest wyceniony bardzo wysoko. Zabraknie też Surface Booka.

07.10.2015
11:17
Surface Pro 4 i Surface 3 oficjalnie w Polsce – oto ceny, data premiery i dostępność
REKLAMA
REKLAMA

Tablety Surface i komputery Surface Pro można było do tej pory zamawiać do Polski dość naokoło. Mogliśmy albo posłużyć się nieoficjalnym pośrednikiem, albo też skorzystać z brytyjskiego Microsoft Store, który nigdy nie robił problemów z wysyłaniem towaru do Polski. Teraz jednak Surface’y pojawiają się w naszym kraju już oficjalnie. Z obsługą gwarancyjną i możliwością kupowania ich przez firmy.

Wielkim nieobecnym w polskiej ofercie Microsoftu jest Surface Book. Najmłodsze dziecko Microsoftu na razie nie będzie dostępne w naszym kraju. Dostępne będą wyłącznie tablety Surface 3 i komputery Surface Pro 4. Ceny tego pierwszego zaczynają się od 2 599zł. Z kolei Surface 4 Pro można nabyć już od 4 299zł.

REKLAMA

Jak widać, Polska nie dostała żadnego „specjalnego traktowania”. Ceny są zdecycowanie „zachodnie” i trudno się dziwić: w epoce globalizacji okazałoby się, że cały świat kupowałby taniej w tym interesującym nadbałtyckim kraju. Cóż, Surface Pro to najlepsze, najbardziej dopracowane hybrydy na rynku. I znajduje to odzwierciedlenie w ich cenie.

Przedsprzedaż w Polsce ruszy już w przyszłym tygodniu. Urządzenia będą wysyłane i udostępnione reszcie zainteresowanych już 19 listopada. W tym miesiącu w naszym kraju pojawią się też nowe Lumie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA