REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Niepowtarzalna promocja w Plushu - wyślij darmowego SMS-a i odbierz pakiet 10 GB

Więc jednak można dostać coś za darmo bez zbytecznych haczyków. Klienci prepaidowej marki Plush, którą większość zapewne kojarzy z reklam z imprezowym miśkiem, mogą w prosty, zupełnie darmowy sposób zyskać aż 10 GB internetu mobilnego na swoim smartfonie.

12.10.2015
11:43
Świetna promocja w Plushu - 10 GB za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Promocja trwa do końca roku, a pakiet można wykorzystać tylko raz, lecz w dalszym ciągu jest to bardzo dobra okazja, by zaoszczędzić na zużywanych gigabajtach.

Aby skorzystać z promocji należy oczywiście korzystać z Plush na Kartę, a więc kupić starter. Jeżeli takowy już posiadamy, musimy mieć uruchomioną jedną z promocji: „Internet, SMS-y i 9 gr/min”, „Internet i SMS-y”, „Rozmowy, SMS-y i 1 GB” lub „Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB”.

Potem wystarczy już tylko wysłać darmowego SMS-a o treści TAK pod nr 80022 i voila, 10 GB transferu ląduje na naszym koncie. Jest on ważny do końca trwającej bieżąco promocji na Internet.

Jak każdej innej promocji w Plush na Kartę, tej również towarzyszy stosowny spot reklamowy.

Tym razem przypominający filmowego Teda misiek błąka się po klatkach schodowych, w poszukiwaniu darmowej łączności WiFi:

REKLAMA

Darmowy Internet w telefonie zawsze jest bardziej korzystnym rozwiązaniem niż zdawanie się na hospoty WiFi, tudzież podbieranie niezabezpieczonego Internetu od sąsiadów, więc kampania jest jak najbardziej celna. Posiadaczom Plush na Kartę pozostaje zatem tylko z niej skorzystać, bo skoro rozdają, to dlaczego by nie korzystać?

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA