Operatorzy  / News

O co chodzi w ofercie Plusa: drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę?

Plus zapowiedział nowe abonamenty JA+ Rodzina. To powrót do poprzedniej promocji, którą sieć opisuje jako „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Poznaliśmy szczegóły oferty.

JA+ Rodzina to pakiet usług przygotowany z myślą o wykupieniu go przez trzy osoby jednocześnie. W ramach tej oferty abonenci mogą korzystać z usług typu no limits i współdzielą pakiet internetu mobilnego, a nowe cenniki wejdą w życie 7 października.

W abonamencie JA+ Rodzina połączenia głosowe na numery komórkowe i stacjonarne są bezpłatne dla wszystkich trzech osób korzystających z pakietu. Nielimitowane są również wiadomości SMS i MMS.

plus-nowa-oferta-1

Limity dotyczą wyłącznie paczki internetu mobilnego, która dzielona jest pomiędzy trzy osoby. Na plus należy zaliczyć fakt, że oprócz limitu gigabajtów można skorzystać z nielimitowanego transferu podczas łączenia się z nadajnikiem LTE.

Za trzy karty SIM przewidziana jest jedna opłata abonamentowa w wysokości 69,99 zł, 99, 99 zł lub 129,99 zł. Paczki internetu to odpowiednio 10 GB, 20 GB i 30 GB. Do pakietu za dopłatą można dołączyć sześciu innych użytkowników. Wiąże się to z opłatą w wysokości 25 zł za każdą kartę SIM.

Plus przygotował w pakiecie JA+ Rodzina dodatkowe paczki roamingowe do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej. W abonamencie za 129,99 zł można wykorzystać 360 minut, SMS-ów lub MMS-ów oraz 500 MB mobilnego internetu.

Osoby zainteresowane zakupem telefonu razem z kartą SIM mogą dokupić urządzenie na raty u operatora. Plus przygotował też rabaty dla osób, które korzystały do tej pory z oferty innego operatora i chcą przenieść numer.

plus-nowa-oferta-2

Klienci szukający sposobu na zmniejszenie kosztów powinni zapoznać się z programem smartDOM, która pozwala łączyć usługi Plusa i Cyfrowego Polsatu w ramach jednego konta klienta. Pozwoli to obniżyć miesięczny koszt na cały czas trwania umowy.

W zasadach promocji widnieje tylko warunek, by pierwsza umowa opiewała na kwotę przynajmniej 49,99 zł w przypadku obecnych klientów. Dla nowych klientów przewidziano promocję przy abonamencie za 39,90 zł bez sprzętu lub 59,90 zł ze sprzętem.

Połączenie trzech usług - abonamentu na telefon, internet i telewizję satelitarną - pozwoli uzyskać rabat 50 proc. na jeden z abonamentów, a koszt trzeciego z abonamentów może wynosić zaledwie 1 zł (przy rabacie 18,99 zł).

* Zdjęcie główne: Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst