Tech  / News

Facebook i Messenger za darmo i bez ograniczeń. Oto najnowsza oferta Mobile Vikings

107 interakcji
dołącz do dyskusji

W jakich aplikacjach większość użytkowników smartfonów spędza najwięcej czasu? Nikt nie ma chyba wątpliwości, że w ścisłej czołówce znalazłyby się propozycje od Facebooka - zarówno aplikacja główna serwisu, jak i jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie - Messenger. Od teraz klienci Mobile Vikings mogą korzystać z nich ile tylko zapragną, nie ponosząc żadnych kosztów związanych z transferem danych. Ile by tych danych nie było. 

Od dziś bowiem Mobile Vikings przestaje naliczać transfer wynikający z korzystania z tych dwóch aplikacji - głównej aplikacji klienckiej serwisu oraz komunikatora Messenger. Każdy Viking może więc przestać uwzględniać ich użytkowanie jako czynnik wpływający na zmniejszenie miesięcznego pakietu.

mv_insta

Przyjęło się wprawdzie twierdzenie, że korzystanie z Facebooka nie powoduje zbytniego uszczuplenia pakietu, ale trzeba pamiętać, że dawno już minęły czasy "Facebooka tekstowego" czy "tekstowego Messengera". Od teraz do serwisu i przez komunikator przesyłane są przede wszystkim zdjęcia i filmy, co - zwłaszcza w przypadku ich intensywnej konsumpcji - potrafi już znacznie większym stopniu odchudzić naszą paczkę danych.

W Mobile Vikings żaden z tych elementów nie powoduje naliczenia transmisji danych. Możemy oglądać filmy i zdjęcia, a pakiet pozostaje dokładnie taki sam, jak był.

Dopóki więc pozostajemy w aplikacji głównej lub komunikatorze, możemy być całkowicie spokojni. Oczywiście jeśli zdecydujemy się np. na kliknięcie w odnośnik, który przeniesie nas do przeglądarki, musimy liczyć się z normalnymi opłatami. To samo tyczy się korzystania z Facebooka w przeglądarce.

Co najważniejsze, nowej usługi nie trzeba w żaden sposób aktywować - ani kodem, ani specjalną paczką. Jest ona uruchamiana u wszystkich Vikingów, a jedyne co trzeba zrobić, by z niej skorzystać, to zainstalować oficjalne aplikacje Facebooka i Messengera dla naszego urządzenia mobilnego. Według zapewnień MV, oferta dotyczy wszystkich systemów, na które dostępne są oficjalne programy.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst