1. Spider's Web
  2. Technologie

Sekretna misja Spyfie i selfie z kosmosu – w tak spektakularny sposób na ekrany powraca James Bond

Lokowanie produktu

Premiera filmu „Spectre”, 24. części przygód Jamesa Bonda, zbliża się wielkimi krokami i odbędzie się w Polsce już 6 listopada 2015 roku. W związku z tym wydarzeniem oraz z faktem, że w tym roku mija 17. rocznica współpracy przy serii filmów o agencie Jej Królewskiej Mości, marka Heineken przygotowała kosmiczną (i to dosłownie) akcję związaną z nowym obrazem o agencie 007.

30.10.2015
18:45
W tak spektakularny sposób na ekrany powraca James Bond

Kosmiczna niespodzianka związana jest z wyprawą, której członkiem może zostać każdy fan Jamesa Bonda. W tym fantastycznym i niespotykanym dotąd wydarzeniu weźmie też udział grupa szczęśliwców z Polski. Część przygód jakie czekają na uczestników owiana jest tajemnicą, ale organizatorzy kosmicznego wypadu zdradzili już parę szczegółów odnośnie wyprawy. Po pierwsze, wydarzenie Spyfie odbędzie się w okolicach chyba najbardziej znanego i niesamowitego miasta USA – Las Vegas! Po drugie, w wyjeździe za ocean wezmą udział goście nie tylko z Polski, ale z całego świata. Po trzecie, podczas misji odbędzie się specjalny pokaz najnowszego filmu o agencie 007. Po czwarte, całość zakończy się wykonaniem pierwszego w historii selfie z kosmosu.

Aby zrealizować to ambitne przedsięwzięcie marka nawiązała współpracę z UrtheCast – firmą specjalizującą się w wykonywaniu zdjęć powierzchni Ziemi w technologii Ultra HD.

To właśnie ich super aparatem, który orbituje na wysokości 600 km nad powierzchnią Ziemi na satelicie Deimos, zostanie wykonane wspomniane selfie. Każdy z uczestników tajemniczej misji Spyfie otrzyma pamiątkowe zdjęcie z kosmosu. Całe wydarzenie podczas którego zostanie wykonane pierwsze w historii selfie z kosmosu zaplanowane jest na listopad tego roku.

Uczestnicy w trakcie robienia jedynego w swoim rodzaju zdjęcia przebywać będą na Zaporze Hoovera.

Zapora zbudowana została w Czarnym Kanionie na rzece Kolorado, na granicy stanów Arizona i Nevada. Jest jedną z największych elektrowni wodnych na świecie. Wspaniały krajobraz rozciągający się wokół miejsca, gdzie zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie na pewno sprawi, że będzie to niezapomniane i wyjątkowe przeżycie. Oby pogoda okazała się łaskawa, a niebo bezchmurne.

Miło jest nam poinformować iż reprezentant naszej redakcji będzie uczestniczył w tej niesamowitej wyprawie. Z pierwszej ręki dowiecie się więc, co będzie działo się podczas eventu Spyfie. Zdjęcia oraz materiały prosto z Las Vegas, w tym także z premiery najnowszego filmu z Jamesem Bondem, "Spectre", będą pojawiać się na bieżąco w nadchodzących dniach na Spider's Web i sPlay.

Event Spyfie to jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń tego roku, które łączy w sobie premierę jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów, "Spectre" innowacyjne przedsięwzięcie wykorzystujące kosmiczną technologię, aby wykonać pierwsze selfie z kosmosu oraz niesamowita przygodę w stylu agenta Jej Królewskiej Mości.

Wy także, dzięki relacji Spider's Web, będziecie mogli być wirtualnymi gośćmi niezwykłej wyprawy Spyfie związanej z premierą najnowszego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości! Zachęceni i gotowi na prawdziwą przygodę? Nie zapomnijcie zatem zaglądać na Spider's Web i sPlay oraz na kanały społecznościowe Spider's Web, by niczego nie przegapić. Czeka was wycieczka przez pustynię, blask świateł Miasta grzechu oraz dynamiczna i niebezpieczna akcja u boku Jamesa Bonda. Stay tuned!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze