Sprzęt / News

To już niemal pewne - Surface 3 i Surface Pro 4 pojawią się oficjalnie w Polsce

Mamy doskonałą wiadomość dla polskich fanów Microsoftu! Firma z Redmond na swojej witrynie opublikowała informację sugerującą, że tablety Surface oficjalnie wejdą do Polski.

Oznacza to, że już niebawem jedno z najlepszych urządzeń konwertowalnych na rynku trafi do naszych sklepów. Surface Pro 4 ma według strony Microsoftu kosztować 4319 zł. Na polskim rynku prawdopodobnie pojawi się też Surface 3. Jego cena podana na stronie to… 499 zł, choć należy spodziewać się, że jest to błąd Microsoftu, który wziął amerykańską cenę tabletu i zmienił walutę na złotówki. Cena tańszego tabletu powinna oscylować w okolicach 2500 zł. Swoją drogą, cena Surface Pro 4 jest z kolei za wysoka. Tablet ten powinien kosztować kilkaset złotych mniej.

surface 3

Oczywiście należy pamiętać, że jest to koszt samego urządzenia. Warto dokupić do niego chociażby klawiaturę, której cena wynosi niemal 400 złotych. Sprzęt zatem nie należy do tanich, ale według wielu osób jest naprawdę wart swojej ceny. Jeżeli szukacie pełnoprawnego komputera z funkcją tabletu, powinniście poważnie rozważyć jego kupno.

Screenshot 2015-10-06 at 20.07.05

Osoby, które szukają tańszego, ale też nieco mniej mobilnego sprzętu o podobnych możliwościach powinny zainteresować się kupnem komputera Lenovo Yoga 2, który kosztuje nieco ponad 2000 złotych. Razem z klawiaturą. Ludzie szukający jeszcze bardziej budżetowego rozwiązania powinny sięgnąć po HP x360 lub model Lenovo Yoga 300. Są to modele mniej poręczne i znacznie cięższe od Surface’a, ale rekompensują to wygodniejszą pracą oraz znacznie niższą ceną.

surface

Warto pamiętać o tym, że pomimo niskiej wagi i zgrabnego wyglądu Surface Pro jest jednym z nielicznych urządzeń, które mogą pochwalić się wydajnymi podzespołami. Dlatego jeżeli możecie sobie pozwolić na kupno wypasionej wersji tabletu Microsoftu, warto to zrobić, by otrzymać piękne i szybkie urządzenie. Jeśli jednak zależy Wam tylko na podstawowej funkcjonalności i niskiej cenie, zdecydowanie lepiej będzie wybrać sprzęt innej firmy.

Staramy się potwierdzić te informacje u Microsoft Polska, wraz z cenami i datą premiery.

nie mobile
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst