REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Google już świętuje Halloween. Uważaj na grę w wyszukiwarce - wciąga

Halloween to czas duchów, upiorów oraz innych straszydeł. Niestety dziwnym trafem wszystkie z nich mają od 5 do 12 lat i zamiast żywić się krwią oraz zwłokami, wolą w mniej lub bardziej pokojowy sposób zdobywać łakocie.

30.10.2015
11:13
Google już świętuje Halloween. Uważaj na grę w wyszukiwarce – wciąga
REKLAMA
REKLAMA

Nam niestety nie było dane zaznać tego zwyczaju. W latach 80-tych i 90-tych o Halloween nikt nie słyszał, a my zamiast polować na cukierki podpalaliśmy znicze. Jeżeli chociaż przez chwilę chcecie poczuć się jak dzieci i pozbierać łakocie bez narażania się na kpiące spojrzenia sąsiadów, powinniście wejść na stroną główną Google i zagrać w umieszczoną tam grę.

Doodle Halloween 1

Polega ona na naciskaniu spacji w celu utrzymywania lotu młodej czarownicy i zbierania łakoci. Przed grą można wybrać jedną z czterech postaci, którą będzie się sterować. Wybór postaci jest ważny, ponieważ od niego zależy, dla której drużyny będziemy zbierać cukierki. Ja, choć miałem dzisiaj pracować, uporczywie zbieram łakocie dla przegrywającej obecnie drużyny niebieskich.

REKLAMA
Doodle Halloween

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o postaciach biorących udział w grze i samodzielnie sprawdzić, która pasuje do was najlepiej, powinniście odwiedzić ten adres. Znajdziecie pod nim opis wszystkich czterech postaci, ich główny cechy oraz dowiecie się, którzy pracownicy Google'a pracowali nad stworzeniem tego małego dzieła sztuki. Tam znajdują się też linki, które pozwolą wam namówić znajomych do dołączenia do waszej drużyny.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA