Gry  / News

Jeśli tęsknisz za Xboksowym padem, Microsoft ma coś w sam raz dla ciebie

I znów ten problem: twoja ulubiona gra jest dostępna wyłącznie w wersji na PC z Windows, a jak ulał pasowałaby do grania na padzie, najlepiej przed telewizorem. Nie jest planowana konwersja na Xboxa? Nie szkodzi.

Użytkownicy konsoli Xbox One (a także innych konsol) wiedzą doskonale, że niektóre gry szczególnie dobrze konsumuje się nie przy biurku, przed monitorem, myszką i klawiaturą, a na kanapie, przed telewizorem z gamepadem w ręku. Sęk w tym, że PC z Windows jest platformą, która ma najwięcej gier na wyłączność. Co z tego, że masz Xboxa i jego gamepada, skoro nie możesz podłączyć go bezprzewodowo do komputera z systemem Microsoftu? Już możesz.

Gamepad Microsoftu w końcu będzie można podłączyć bezprzewodowo do wszystkich urządzeń z Windows 10. Jeżeli masz Xboxa One, to oczywiście działa to normalnie. Jeżeli masz tablet lub komputer osobisty, będziesz musiał dokupić Xbox Wireless Adapter podłączany do portu USB (2.0 lub 3.0), który właśnie wchodzi do sprzedaży.

Urządzenie będzie sprzedawane zarówno w pakiecie z gamepadem, jak i samodzielnie. Poprosiliśmy Microsoft Polska o informację o polskiej cenie i dostępności w oficjalnej dystrybucji. Jak tylko uzyskamy te informacje, dopiszemy je do tej notki. Niecierpliwi mogą już zamawiać z zachodnich sklepów internetowych w cenach 24,99 dolara za samo urządzenie, oraz za 79,95 dolara za zestaw z gamepadem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst