REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

UPC wymieni klientom dekodery SD na HD. Za darmo

Jeśli jesteś abonentem UPC i korzystasz z telewizji od tego dostawcy, masz okazję na darmową wymianę dekodera na nowsze urządzenie HD. UPC wymieni dekoder bez żadnych opłat.

14.09.2015
15:40
Gdzie obejrzeć mecze Euro 2016 za darmo?
REKLAMA
REKLAMA

Sieć kablowa UPC właśnie rusza z wielką wymianą dekoderów u swoich klientów. Stare urządzenia SD można bezpłatnie wymienić na nowe, oferujące jakość HD.

Wymiana dekoderów jest kolejnym krokiem ku unowocześnieniu oferty. Nadawca już od jakiegoś czasu usuwa ze swojej oferty duble kanałów SD. W ramach tego czyszczenia usunięto już m.in. kanały MiniMini+, TeleTOON+, Ale Kino+, Kuchnia+, National Geographic Channel, Discovery Channel, Travel Channel, History, czy Planete+. Do oglądania tych kanałów jest już potrzebny dekoder HD.

UPC-logo-breed

Po zakończeniu akcji wymiany dekoderów z pewnością znikną kolejne kanały SD. Będą to m.in. TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat News czy TVN24. Usuwanie dubli kanałów w niskiej jakości SD jest dobrym rozwiązaniem. Pozwala ono - przynajmniej w teorii - poszerzyć ofertę o nowe stacje, albo poprawić jakość nadawania istniejących kanałów.

Dekoder można wymienić bezpłatnie. W tym celu należy zadzwonić pod numer telefonu 813 813 813 i umówić się na wymianę. Każdy klient może indywidualnie dobrać datę wymiany dekodera. Nowy sprzęt zostanie bezpłatnie dostarczony przez montera, który zainstaluje dekoder. Akcja wymiany potrwa przez kilka najbliższych tygodni.

REKLAMA

Więcej o nowym dekoderze można dowiedzieć się włączając dedykowany kanał 98.

* Grafika: Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA