REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kliknąłem w reklamę “profesjonalnej, nielegalnej pomocy medycznej” i nie żałuję

Wchodząc na Wykop zauważyłem taką reklamę: “Profesjonalna, nielegalna pomoc medyczna. Szybko i dyskretnie”. Zaintrygowała mnie na tyle, że kliknąłem. I nie żałuję.

03.09.2015
10:53
Kliknąłem w reklamę “profesjonalnej, nielegalnej pomocy medycznej” i nie żałuję
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza myśl po przeczytaniu nagłówka, to podejrzenie, że na Wykop znowu ktoś przemycił jakąś reklamę. Znowu, bo ostatnio Sekurakowi udało się wykorzystać podatność na XSS i zamieścić na Wykopie własną reklamę.

wykop-doktor-pośpiech

Kliknąłem w reklamę, która obiecywała bezbolesne usuwanie kul każdego kalibru, leki na receptę bez recepty i zwolnienia na życzenie. Wtedy załadowała się strona drwilhelmpospiech.pl na której widniał napis:

Kliknąłem znowu. I zostałem poproszony o zapukanie kołatką.

Kliknąłem ponownie. Tym razem musiałem podać nazwisko osoby, która mnie przysłała. Nie wiedziałem co wpisać, bo za pierwszym razem przegapiłem wskazówkę umieszczoną na jednej z poprzednich stron.

Po podaniu poprawnej odpowiedzi wylądowałem na... Facebooku.

A dokładniej na profilu TVN 7, gdzie zamieszczony został trailer serialu Rush, w którym główny bohater, jak się można już domyślić, oferuje nielegalne usługi lekarskie.

//

Oprócz kreacji reklamowej na Wykopie stacja TVN 7 przygotowała również wizytówkę doktora Wilhelma Pośpiecha w serwisie Znany Lekarz.

Przyznaję, bardzo dobry pomysł na promocję nowego serialu w Sieci.

REKLAMA

Gratuluję świetnie przeprowadzonej akcji, która intryguje i angażuje internautów. Dobra robota!

* Zdjęcie: Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA