REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Office 2016 dla Windowsa już jest. Możesz już sprawdzić, co nowego przygotował Microsoft

Office 2016 w pełnej wersji jest dostępny już od lipca, natomiast mogli się nim cieszyć tylko użytkownicy komputerów Mac. Dziś najnowszy pakiet biurowy Microsoftu, po długich oczekiwaniach, zadebiutował też na systemie Windows.

22.09.2015
12:57
Office 2016 dla Windowsa już jest. Możesz już sprawdzić, co nowego przygotował Microsoft
REKLAMA
REKLAMA

Nowy Office 2016 jest już dostępny do pobrania dla wszystkich użytkowników usługi subskrypcyjnej Office 365. Aby pobrać nową wersję pakietu biurowego należy udać się na stronę Office.com, a następnie przejść do zakładki „Moje konto”. Pojawi się tam informacja o nowym pakiecie Office. Aby go pobrać, należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Zainstaluj”.

Instalator ma niespełna 3 MB i dość szybko pobiera wszystkie potrzebne dane do aktualizacji Office’a. Po kilku minutach można się już cieszyć odświeżoną wersją pakietu. W jego skład wchodzą programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher i Access.

Pakiet Office 2016 od dziś można także kupić w wersji bez subskrypcji. Na razie na polskiej stronie Microsoftu nie pojawiła się jeszcze informacja o cenie pakietu, ale w Stanach Zjednoczonych został on wyceniony na 149,99 dol.

Office wspiera komputery z systemem Windows 7 lub nowszym i jest dostępny w 90 językach, w tym oczywiście w języku polskim.

Co jeśli testowałeś już Office 2016 w wersji Preview?

Wszyscy użytkownicy, którzy byli zapisani do programu Office Pre-Release Program już od dłuższego czasu mogli testować Office 2016 w wersji Preview. Dziś ten program dobiegł końca, a Office 2016 ma swoją oficjalną premierę na systemie Windows.

office-2016-2
REKLAMA

Jeśli masz aktywną subskrypcję pakietu Office 365 i zainstalowałeś Office 2016 w wersji Preview, nie musisz nic robić. Microsoft będzie ci dostarczał kolejne aktualizacje programu.

Jeśli zainstalowałeś Office 2016 Preview w wersji trial, możesz z niej korzystać do końca bezpłatnego okresu testowego. Po tym czasie musisz kupić licencję Office’a, bądź odinstalować triala.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA