Powiadomienia z Facebooka odbierzesz teraz bez aplikacji - wystarczy Chrome. Apple powinien to skopiować
Posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem nie potrzebują już aplikacji mobilnej do odbierania powiadomień z portalu Facebook. Wystarczy do tego wyłącznie przeglądarka Chrome. Tym razem to Google podpatrzył wprowadzone przez Apple rozwiązanie i ulepszyło je ku uciesze użytkowników i pora na to, żeby w Safari na iPhonie i iPadzie pojawiła się podobna funkcja.

REKLAMA

