REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ruszają wyprzedaże, więc raty „zero procent” wracają na Allegro

Koniec lata to początek wielkich wyprzedaży. Allegro doskonale zdaje sobie sprawę z nadciągającego zakupowego szału i wprowadza nową promocję, która ma zapewnić, że zakupów będziemy dokonywać właśnie za pośrednictwem tego serwisu.

08.09.2015
18:17
Ruszają wyprzedaże, więc raty „zero procent” wracają na Allegro
REKLAMA
REKLAMA

Do 15 września bieżącego roku decydując się na zakupy na raty na Allegro, dzięki współpracy z firmą PayU, nie obejmie nas żadne oprocentowanie związane z pożyczką.

Partnerami technicznymi PayU i Allegro są mBank i Alior Bank.

Na szczęście owo partnerstwo nie wymaga założenia konta w którymkolwiek z tych banków. Promocja obejmuje wszystkie zakupy o minimalnej wartości trzystu złotych.

To już trzeci raz, kiedy Allegro wprowadza tymczasowo nieoprocentowane raty dla użytkowników swojego serwisu. Poprzednie promocje, bożonarodzeniowa i wiosenna, jak nietrudno się domyślić, poskutkowały zwiększoną ilością zakupów dokonywanych za pośrednictwem tej platformy i najprawdopodobniej również i aktualna promocja okaże się sukcesem.

Jest to już trzecia edycja naszej promocji prawdziwe raty 0%. Dwie poprzednie (bożonarodzeniowa i wiosenna) cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, każdorazowo z zakupów na raty skorzystało wówczas kilkadziesiąt tysięcy osób. Jednocześnie wzrósł także wolumen koszyków zakupowych, co nas bardzo cieszy, bo naszym celem jest zwiększanie możliwości zakupowych e-konsumentów - czytamy w wypowiedzi Sylwii Bilskiej, dyrektor zarządzającej PayU na Polskę i Europę Centralną, na łamach Media2.

REKLAMA

Zakupy w nieoprocentowanych ratach są dostępne wyłącznie dla osób, które jako formę płatności wybrały usługę PayU.

* Ilustracja z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA