REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto najdroższa i najlepsza wersja konsoli Xbox One

Xbox 360 miał swoją „elitarną” wersję i taką samą będzie miał też Xbox One. Wkrótce wejdzie do sprzedaży jej nowa, droga, przeznaczona dla entuzjastów wersja. Co w niej znajdziemy?

31.08.2015
17:16
Oto najdroższa i najlepsza wersja konsoli Xbox One
REKLAMA
REKLAMA

Xbox One Elite to najdroższa i najlepsza wersja konsoli Xbox One na rynku. Wszystko co najlepsze ze stajni Microsoftu będzie umieszczone w pudełku wraz z Xboksem. Konsola będzie umieszczona w matowej obudowie i będzie wyposażona terabajtowy dysk hybrydowy. Podwojona pojemność w porównaniu do standardowego dysku jest już dostępna w kilku nowszych wersjach konsoli, ale dysk hybrydowy, składający się zarówno z modułu HDD jak i SSD, to zupełna nowość.

Xbox_Elite_Controller_620
REKLAMA

Konsola będzie przetrzymywała system operacyjny i kluczowe dane gier na szybszej pamięci SSD, zaś te niewymagające błyskawicznego dostępu na HDD (niestety, nie znam rozmiaru partycji SSD). Do konsoli zostanie dołączony znacznie usprawniony gamepad Xbox Elite Wireless Controller.

Amerykańska cena konsoli to 499 dol. Nie znamy jeszcze polskiej ceny Xbox One Elite, ale wiemy, że urządzenie ma się pojawić również w Polsce w sprzedaży już trzeciego listopada. Posiadaczy One’a nowa wersja raczej nie skusi, ale entuzjaści rozważający jej zakup mają się teraz nad czym zastanawiać….

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA